Přejít na výpis diskuzí

Anife Ismet Vyskočilová

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anife

    jsem nový fanoušek Anife mam ji rad a konečne o ni pišete hezke věci,je praštena ale upřimna vice než všehny Češi pohromady
  • anife

    sluši ji ti moc moc moc fakt je pekna holka a kdo řika že ne je zakomplexovan.... *3*
    • Re: anife

      maš pravdu moc ji to tam sluši,mne je simpaticka a upřimna,videl jsem ji na živo je strašne malinka a pořad se smeje a to je hezky tady každy se mrači *4*
  • Oslava

    Budete mít 23.2. čas na vystoupení v Karlových Varech?????????? *3* *3*
  • anife

    Viděla jsem, jakým způsobem Anife vyučuje orientální tanec.A můžu říct. že je to hrůza. Jsem lektorkou už 15 let, a to co učí Anife je jen skákání splašené kozy.
    • Re: anife

      Ja jasem se taky narodila 12.3. a myslim si ze Anife je super tanecnice.Vydela jsem ji tancit na vlastni oci a sama tancim orientalni tance a ona je super!!!!!!!!!! *4*
    • rozika

      Re: anife

      Ona je ale na to zvyklá odmalicka a to že ty si nejaka lektorka *8* se to stejne nikdy nenaucis tak jak ona
    • Re: anife

      heleďte slečno nebo možná starší paní! *16* takovyhle ženský znám!! přesně jako vy učíte ve své zemi něco co vy nemáte vrozené už od malička jako každá ve vychodní Evropě!!!! *13* moje máma orientální tanec umí dobře neboť jak už jsem napsal.. má to už vrozené jako každá turkyně,bulharka,makedonka, ad. Nepoučujte lidi jak mají co dělat když to sama neumíte!!! *16* a jděte se naučit to co umíte!!! třeba je to uklizečka co já vím?? *7* ale neurážejte mámu za něco co vy sama nemůžete posoudit!!!! toť vše
    • Re: anife

      to asi jste presne takova co to neumi a uraži ti lide co to umi,Anife to umi a ja to vim jsem makedonka avim jak ma ten tanec vipadat jste uboha
      • Re: Re: anife

        Vypadat, ne vipadat
  • Milovaná Anife

    Anife vyučuje užásný tance ve fit centru týn na Staromětským nám je to Týnská ulice více o nejlepší ANIFE na světě na www.anife.cz zdarec *3*
  • OSOBNOST? HEREČKA? Nechápu
    • Re:

      tak se vrať zpátky do školy když nechápeš!!
    • Re: anife je pekna

      anife je osobnost a jako herečka je vyborna ,to ji musite vydet v divadle a pak kecat
  • :o)2

    Byl bych rád kdybys popřípadě napsala na E-mail--- mihajlo.nesovic@seznam.cz *14*
  • :o)

    Anife,jsi kočka,bylo by krásné se s Tebou vidět..Líbám Tě *14* papa
  • anife

    Anife je sice trochu řáchlá, ale je krásná a božská. Kdo ji posílá do pryč a ještě s rasistickým podtextem, je magor.
  • celebrita

    když si uvědomím, kdo všechno je u nás považován za celebritu, tak si myslím, že i paní Anife tam zcela patří..... *1* *1* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit