Přejít na výpis diskuzí

Anna Veselovská

OSOBNOST 2.4.2012 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani0
    výborný hlas moc jí fandíl v hlasu at to vyhraje!
    a přestante ji nadavat že je divná!podíívejte se na sebe hovada! *16*
  • Bylo tak nečekané a smutné, že náš Milánek který Aničku tak obdivoval, odešel tam,odkud již není návratu!
  • Tak si pořád přehrávejte WHITNEY D!! A pak si poslechněte tu hrůzu, ČO O MNE VIEŠ!!!!!
  • Zvláštní holka, něčím mi připomína Kurta Cobaina *1*
  • místo srdce studený kamen..
  • Spíše je divná, ušlápnutá a nevychovaná. Prostě fakt divná.
  • ani0
    anička má na 16let až moc výýborný a pronikavější hlas než ta vaše zašlá bagová!a veřím tomu že se anička ve světě šoubysnisu zdokonalý tak že ani tu zatracený prachy nebylo potřeba aby se zviditelnila!spoměl si někdo na Horvátha se superstar?!nebo slišíte o chodůrovi,?a ty co vypadli v semifinále(konvičková,gunčíková,bendig,bagárová...)co z nich ted je!jsou známí a ty peníze jim cohí kždý měsíc na konto!zatím co bagová ty peníze utratí a poletí si spátky do své zatracené ukrajiny!
  • už je to skoro týden po vyhlášení hlasu čs a na kaaždých stránkách které jsem navštívila píši že anna je pro ně výtěz a ivana je jenom tuctovka ze staré doby vybírá si schválně 20let staré písně!přesně jak řekl Patrik je to stará teta!
  • Podle mího Ivanně bagoví posílali hlasy jenom důchodci, protože kdo v dnešní době poslouchá Whitney Huston, ale musí se uznat, že si teda moc o sobě myslela, když se rozhodla zpívat Will always love you. *11*
  • Ty jsi nějaká chytrá, a když chceš někde psát, tak se nauč česky. Tolik hrubek, že se nestydíš.Bych ji chtěla vidět, jak by zazpívala Witny.16 let není omluva za to, že je nevychovaná. Ale vy puberťáci jste všichni takoví, proto se vám to líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit