Přejít na výpis diskuzí

Anne Hathaway

OSOBNOST 31.12.2006 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luluvamp

    Do toho!!!!!

    Anne ke nominováma na Oscara...tak at jí to vyjde!
  • trudicka

    Nicholas Nickleby

    Ahoj, včera na čt2 dávali klasiku, od Dickense a hrála tam Anne Hathaway,Šikula to je, šlo jí to:) *15* *3*
  • trudicka

    Re: Anne

    chybička se vloudila a článek se odeslal dřív než jsem si ho stačila přečíst a překontrolovat, takže tam mám chybu,*líbí se mi chlapi(ale s tím měkkým to vypadá stějně divně,ale patří tam)
  • trudicka

    Anne

    Anne je skvělá a krásná herečka(ať si myslí co kdo chce, jsem normální slečna, libí se mi chlapy, ale proč bych neřekla že je krásná, když je to pravda,ne:) )

    Jinak její životopis, by chtěl rozšířit a filmografie též, nebot hrála ve více filmech než je zde napsáno, ale nepřišla jsem na to jak to změnit *9* *9*

    Ale jinak, skvělá herečka,skvělé filmy ve kterých hrála, člověk se na ně rád podívá:)
    *3*
  • ziv-otopis

    este hrala v devil wears prada....zivotopis hodne malo podrobny *3*
  • anne hathaway

    anne to je skvělá herečka mám jí ráda *14* *14* a je booožííí *4* *4*
  • NEJLEPŠÍ HEREČKA

    ANNE JE SKVĚLÁ HEREČKA! JE STRAŠNĚ SEXY. MYSLÍM, ŽE BY MĚLA DĚLAT MODELKU, MÁ NÁDHERNÉ VLASY A SKVĚLOU POSTAVU. ROLE PRINCEZNY MIY JI DOKONALE SEDLA, HLAVNĚ SE MI LÍBILA SCÉNA, KDYŽ JI PŘEDĚLÁVALI. A JAK NASCHVÁL DĚLALA, ŽE JE NEMEHLO, PROSTĚ ÚŽASNÉ! I KDYŽ ASI TO K NÍ NEDOJDE, ALE CHTĚLA BYCH JI VZKÁZAT: JSI NEJLEPŠÍ HEREČKA!
  • 29.12.2008

    anne mám moc ráda a hlavně její filmi.
  • chybí už jen křídla

    Krásná může být kdejaká potvora, ale Anne je ta nejpůvabnější žena, jakou jsem kdy spatřil. Člověk by řekl, že v sobě má něco z anděla.
  • q.catherine

    :-)

    Hele já vážně nejsem na holky, ale tady fakt musim zařvat: VIDĚLI JSTE NĚKDY HEZČÍ BABU???? Uplně nejkrásnější byla v Ďábel nosí Pradu. *5*
  • Anne je úžasná

    Anne je jedinečná, opravdu. Hraje v úžasných filmech jako je třeba Zakletá Ella nebo Deník princezny 1 i 2. Hráje skvěle a dobře vypadá. *4* *1* *3*
  • je jedinečná

    Je to moc dobrá herečka.Já jí hrozně
    obdivuju.Její filmy mám moc ráda. *3* *3* *3*
  • hilarynka125

    Narozky!

    všechno nej nej nej Anne k narozkám!!! *3* *4* *4*
  • Anne

    Měla by dělat spíše modelku, než herečku. Ale tím nechci říct, že jí hraní nejde.Ve "Vášeň a cit" byla skvělá.Je přirozeně krásná. Nějaká Angelina Jolie se jí vůbec nevyrovná.
  • roselafendo

    Princezna Mia

    Když se řekne Anne Hathaway, vybavím si, že hrála v Deníku princezny. Ta role jí dokonale sedla. Taky byla fajn ve filmu Ďábel nosí Pradu! *3*
  • princeznička

    anne,jsi prostě super.nejlepší herečka na světě.miluju tvoje filmy *14*
  • Anne

    Je vážně moc krásná.Kam se na ni hrabe většina modelek!Chtělo by to víc kvalitních filmů,kde by ukázala co v ní je.Moc jí fandím.
  • Nej...

    Anne je úplně úžasná herečka teď jsem si kupovala film Zakletá Ella - je to sice pohádka ale když tam hraje Anne tak jsem prostě neodolala je naprosto úžasná...myslím že všichni se mnou tady S O U H L A S Í T E *1* *14* *14* *14* je strašně krásná a nedala se ovlivnit slávou jako třeba Lindsay Lohan:-(
  • anne

    Anne je prostě super herečka a je moc hezká má opravdu pěknou postavu *3*
  • herecka

    Ahojky jak se mas *3* *1* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit