Přejít na výpis diskuzí

Anne Hathaway

OSOBNOST 31.12.2006 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marcela.sarkozyova

    anne

    má mocinky pěkný očíčka ty jí fakt závidim
  • marcela.sarkozyova

    anne

    anne je fakt skvělá ,škoda že jsem jí neviděla v dábel nosí Pradu(nevíte na jaký adrese bych si ten film mohla stáhnout,(stahování filmů mi nikdy moc nešlo)). *1*
  • parket..a

    ANNE BEST

    Anne je prostě nejsuprovější herečka.Hrozně se mi líbí v Zakletý Elle, to je prostě super film *14*
  • --

    Mě se Anne líbí nejvíc ve filmu Ďábel nosí Pradu--opravdu super film ve,kterém hraje s Meryl Streep..Anne je opravdu krásná to se nedá popřít!! *3*
  • Anne je super

    Ahoj je mi 10 let a hrozně se mi líbí Deník proncezny 1 a 2 i zakletá Ella.Hrozně ráda bych se s Anne potkala.Je to moje oblíbená herečka:-D. *4*
  • =))

    welmi dobra herecka...taka zlatucka=))patri k mojim najoblubenejsim.....je wazne skwela tak dufam ze bude este lepsia=)
  • Anne

    Anne je fakt hodně dobrá herečka. Mám hrozně ráda Deník princezny 1 i 2. V jedničce je dobrý jak vrazí nechtěně Joeovi do břicha loket, když se učí tancovat, ale samozřejmě tam je víc super momentů. Dvojka je snad ještě víc super. *14* *14*
  • luluvamp

    Do toho!!!!!

    Anne ke nominováma na Oscara...tak at jí to vyjde!
  • trudicka

    Nicholas Nickleby

    Ahoj, včera na čt2 dávali klasiku, od Dickense a hrála tam Anne Hathaway,Šikula to je, šlo jí to:) *15* *3*
  • trudicka

    Anne

    Anne je skvělá a krásná herečka(ať si myslí co kdo chce, jsem normální slečna, libí se mi chlapy, ale proč bych neřekla že je krásná, když je to pravda,ne:) )

    Jinak její životopis, by chtěl rozšířit a filmografie též, nebot hrála ve více filmech než je zde napsáno, ale nepřišla jsem na to jak to změnit *9* *9*

    Ale jinak, skvělá herečka,skvělé filmy ve kterých hrála, člověk se na ně rád podívá:)
    *3*
    • trudicka

      Re: Anne

      chybička se vloudila a článek se odeslal dřív než jsem si ho stačila přečíst a překontrolovat, takže tam mám chybu,*líbí se mi chlapi(ale s tím měkkým to vypadá stějně divně,ale patří tam)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit