Přejít na výpis diskuzí

Arash Labaf

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z čeho

    Myslím z Temperation..
  • Kdo to je

    Hele nevíte kdo je ta Rebecca nebo jak se jmenuje celým příjmením ?? Jestli něco víte tak mi to písněte na mail. Dík
  • arash je super

    *14* *14* *14*
    ale už by mohl vydat mnové cédo...
  • arash

    byl jsem na arashovým koncertě a bylo to moc fain


    Petr vlasák *4*
  • Pro Arashe

    Kdybych věděla,že si Arash tento článek přečte,napsala bych:Tvoje písničky jsou fakt bomba a já ti moc fandím.jsi můj nejoblíbenější zpěvák a máš originální songy.Miluji orientální hudbu a také na ni tančíme v břišních tancích.Jsou to především tvoje písničky.Fandím *3* Enya
  • Arash-super zpěvák

    Arash je nejlepší zpěvák na světě! *3*
  • Arash já tě moc a moc miluju. *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • arash

    on ma dobre pesnicky.neviem preco sa niekomu nepacia.ja ich oblubujem on je proste super.sttale mu fandim. *5* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *5* ja ho proste lubim a drzim mu palce v dalsich piesnach
  • pro vsechny

    Miluju ho??? Copak ho znate? Víte jakej je? Jak ho muzete asi tak milovat? Ach boze! Ty debilni platonicky lasky! Arash je super zpěvák, má úžasný písničky! Prostě bomba! Ale dete s tema platonkama do haje! *1*
  • ahoj podívejte se na www.propocena-myska.blog.cz a koukněte se do rubriky arash sou tam nějaký fotečky a mp3ky tak se podívejte a když vám tam bude něco chybět tak napište na PropocenaMyska@seznam.cz a já to tam dodám *3*
  • Arash má fakt super písničky , nechápu jak se někomu nemůžou líbit!!! *5* *5* *5* *5*
  • arashik

    arash je moc super mám ráda jehopísničky je střašně krásnej a kdo mu nadává do cigánů ten ať si da na mě pozor!!!!!!!!!!!! *10*
  • Milacek

    Ja ho tak silene miluji a chi si ho vzit za muze.Ach Boze dej at me ma taky rad!!!!!!!!! *9* *9* Miluji ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8*
  • miluji ho a nikdo mi ho nevezme chodím sním a je výborný při sexu. *4* *4* *14* *14* *14*
  • miluji tě jsem do tebe blázen *14* *14* *14* *14*
  • heh *7* *7* *14* *14* *14* *14*
  • chi

    cau sem tvuj bracha *16* *16* *5* *4* *5* *3* *3* *3* *10*
  • Arashek je prostě super.Já ho prostě miluju *14*
  • super

    arash je super *16* miluju ho
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit