Přejít na výpis diskuzí

Audrey Hepburn

OSOBNOST 31.12.2006 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: odpolední láska

    Kompletní filmografii najdeš zde:
    http://www.lapiduch.cz/klub.p hp?klub=audrey_hepburn
    a
    http://audreyhepburn.cz
  • FFGG

    Byla opravdu Krásná,Nevěďela jsem že byla původem Belgičanka.....Nevíte čeho měla rakovinu??? *7* *7*
  • mayda2005

    zpěv v My Fair Lady

    v My Fair Lady - Marni Nixon nazpívala vše za Audrey a ne Julie Andrews *4*
  • mayda2005

    Re: neví někdo?

    mám stejný problém, akorát jsem to našla na jednom servru v USA, tam se to dá koupit ale jen originál myslím, že to stojí kolem 10dolarů *4*
  • mayda2005

    Re: DVD

    najeď si na arara.cz tam občas mají velké slevy a speciálně na edice *4*
  • mayda2005

    odpolední láska

    nevíte někdo, kde by se tento film dal sehnat hraje dále Gary Cooper, Maurice Chevalier, dík *4*
  • moc ráda

    já mám Audrey hepburn moc ráda. Četla jsem její životopis a byla úžasná to co zažila bylo strašné a ona to zvládla fakt je úžasná!
  • Re: Fotografie

    My jsme si koupily plakát v Ostravském LIBREXU. Takže to tam můžeš zkusit.
    Nebo to určitě bude někde mezi plákaty.Karol
  • DVD

    mimochodem v datartu v nákupním centru nový smíchov v praze mají 6 DVD-speciální edice Audrey Hepburn!jenom škoda že to stojí něco přes tisíc *9*
    A se všemi souhlasím:Audrey je prostě NEJLEPŠÍ a NIKDO nikdy nebude jako ona *13* *4*
  • domnika

    Dokonalost...

    Ona je ta nejdokonalejší ze všech...! Nikdo už nebude jako ona..! Má můj hluboký obdiv..!
  • sweet_terule

    AS

    To, co cítím k této osobě nemuže nikdo pochopit. Je to absolutní obdiv, ucta, respekt... At už ve Snídani nebo v Prázdninách v Římě. Všude a vždycky je fantastická. Nesmrtelná legenda dokonale krásná žena, která byla nádherná jak napovrchu tak uvnitř.
  • maybeline

    NEJ

    ONA?NEJKRÁSNĚJŠÍ HEREČKA JAKOU ZNÁM..NIKDO NENÍ A NEBUDE UŽ JAKO ONA!!! *14*
  • amoreitalia

    Audrey

    Pro mě nejkouzelnější herečka, která byla ztělesněním elegance a vnitřní krásy. Nejradši mám Prázdniny v Římě, Funny face a Jak ukrást Venuši.

    Richard Dreyffus - "She was the best that we could possibly be. She was perfectly charming and perfectly loving. She was a dream; And she was the dream that you remember when you wake up smiling."
  • Vše o Audrey Hepburn

    Taky jí mám rád a zde najdete vše:
    http://www.lapiduch.cz/klub. php?klub=audrey_hepburn
  • Re: Re: my fair lady

    máš pravdu ve snídani je naprosto skvělá *4*
  • marajur

    Re: my fair lady

    My fair Lady je skvělý, ráda se na něho vždycky podívám, ale asi můj nejoblíbenější je Snídaně u Tiffanyho. Tam je Audrey naprosto senzační.
  • my fair lady

    Ahoj všichni. Mám ráda film My fair lady, možná i pro to, že film končí jinak než samotný Pygmalion.
    Jen pro upřesnění: před tímto filmem ještě existovala stejnojmenná divadelní hra, ve které Lízu ztvárnila Julie Andrews (babička z Deníku princezny) a všechny písničky zpívala sama a právě když vznikl film, použili místo hlasu Hepburnové hlas Anrewsové. *3*
  • ovejanegra

    Re: Fotografie

    Kamaradovi co Audrey take miluje jsme nedavno koupili obraz Audrey v Ikey - cernobile, moc pekne
  • Re: Fotografie

    ahoj.já koupila její velký obraz v asku za 199 a různý plakáty maj v kika nábytku a určitě i na netu bys něco našla.
  • Fotografie

    Ráda bych se zeptala, jestli někdo nevíte kde koupit fotografii A.H. Ráda bych velký formát.
    Děkuji Iris

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit