Přejít na výpis diskuzí

Bára Basiková

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jeste tendlenc clovicek aspon něco dela pro lidicky a neukazuje se dělá to a nepovolava neupozornuje na sebe jak někdo. Luxusni dama
  • Todlenc je pani umělkyně, zadna rádoby zpevacka Rolinc Bílá atd pseudo zpěvačky 5
  • Za mlada mi teda přišla dost sexy, něco z ní vyzařuje :)
  • No nevím, Basiková je stejná jako každá jiná "celebrita", ale to, jak se postavila k volbě našeho prezidenta bych jí nevyčítala. Ruku na srdce, ono je to stejně nakonec jedno, kdo vyhrál. Já jsem nebyla ani pro jednoho, protože ani jeden za nic nestojí a pro naši zemi stejně nic neudělají. Je to banda zaprodanců, sobců a zlodějů a uvidíte, že jsem měla pravdu. Nechci ji mít, ale mám. A žádná Basiková či kdokoliv jiný z její braže na tom nic nezmění. Oni jen tak mudrují a víří vodu, ale na nich vůbec nic nezáleží. A pokud má někdo z nich zbytek zdravého rozumu, tak aspoň drží.... jazyk za zuby.
  • Tak Báro doufám že už balite kufry.A vezměte sebou i umělkyni Gavriely.Ta má velké zkušenosti z hrátkami se zeleninou,takže mužete bodovat.Držím palce.....
    • starejte se o sebe,a nechte jí žít.
  • Paní BASIKOVÁ už dávno jste měla emigrovat.Nikdo o VÁS NESTOJÍ nejmladší už také nejstea krásná jste nikdy nebyla.Aspoń zkusíte se živit rukama.Přeji hodně štěstí.
    • to není pravda,vy blbko na entou.
  • Milá Báro
    Přání k dnešním narozeninám hodně štěstí,zdraví!!!! *4*
  • syn Báry Básikové

    to se nestydí Bára Basiková fotit svého dvouletého syna při fotbale s dudlékem v puse???
  • gg

    UDĚLEJTE SI TEST SVÉHO IQ!
    http://cz.iq-test.eu/#645186
  • narozeniny

    Milá Baruško
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit