Přejít na výpis diskuzí

Barbora Hrzánová

OSOBNOST 13.6.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srdečně Vás zveme jako VIP osobu na benefiční festival, který se koná dne 23. a 24.11.2012 vždy od 17 hodin v Klubu Nová Chmelnice, Koněvova 219, Praha 3 Vám budou hrát a zpívat zpěváci a kapely, kteří se vzdali nároku na honorář.
    V pátek můžete slyšet pop a rockové kapely,Odpoledne zpříjemní i dívčí taneční skupina.
    V sobotu pak bude zaměřeno na folk a country a uvidíte i historický šerm v podání skupiny Tyrgard.
    Celý výtěžek bude pak věnován rodinám postižených.Těšíme se na Vás !!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=lElFPBW5hgw&list=UUAAzBCB-8-nfPkrWB7QGSeA&index=1&feature=plcp
  • Je to úžasná žena mám ji moc ráda
  • Báro, jste skvělá herečka a určitě jste i fajn člověk. Mám Vás ráda!!!
  • montenegro

    Dobrý den, zdravím Vás z Bruntálu.Dočetl jsem se,že jste navštívila naše město a dobře jste u nás povečeřela.A tady je problém! Večeřela jste v hotelu Montenegro,který provozuje p.Zifčák-alias Růžička,nechvalně známý provokatér a Stb ze 17.listopadu.1989,(Národní třída),který si na Vás ve své plátku, který vydává, dělá reklamu.Musel jsem Vám to napsat,protože si myslin,že by jste stím nesouhlasila. S pozdrave a vše nejlepší ve Vaši práci Roman Korytar
  • Hrdý Budžes,3.11.2008

    Nikdy jsem neviděla nic krásnějšího! Báro, smekám před vámi a děkuji za plzeňské divačky a diváky.
    To, co jste předvedla dnes v divadle Miroslava Horníčka, bylo úúúžasný.
    To bych nedokázala ani já
    *14*
  • Milá paní Báro,vidět vás na jevišti je vždy pro mě silný a blahodárný zážitek,naposled včera v Sez.Ústí.Též obdivuji projekt Koza pro Tibet,kterého jste aktérkou-též jsem přispěla.Jste mi blízká i svým politickým názorem,přístupem k životu i věkem.Zkrátka vážím si vás a velmi děkuji za váš divadelní i lidský projev a přeju vám hodně štěstí a sil.Jarka
  • Baní Báru, mám moc ráda nejenom jako herečku-je skvělá, ale hlavně jako pozitivního člověka. Přeji ji hodně štěstí v pracovním i osobním životě.Ivka
  • A hrá buď-žes to tak daleko dotáhla a hlavně díky za Condurango-to je bomba. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit