Přejít na výpis diskuzí

Barbora Poláková

OSOBNOST 5.3.2008 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nafrněná je super vtipná písnička s pravdivým poselstvím. Klip bomba a paní Poláková je sympaťačka od pohledu. Víc takových na hudební scéně. Grazie. CIAO
  • Je to NULA, tak jako většina našich rádoby umělců. Normální ostuda.
  • Barča!

    Barča je skvělá herečka! miluji její představení!! *1* nejlepší stejnak byla Divá Bára! *3* *14*
  • Drahá Báro,
    známí mi nahráli seriál Neviditelní do PC, protože moc na televizi nekoukám. Ta Vaše naivka byla naprosto senzační a roztomilá, to by nikdo jiný neuměl zahrát. Hlavně se mi líbilo nakonec, že jste vlastně právnička!! Díky, musím sehnat další věci, ve kterých hrajete.
    Zdraví V.E. z Liberce
  • Pochvala

    Báru neznám, viděla jsem ji jen ve Fajn brigádě a byla skvělá. Moc se mi líbilo, jak Lucii zahrála. Věřila jsem jí to. Přeji hodně fajn rolí.
  • Ta její písnička Nafrněná je příšerná! Když jsem to poprvé slyšela tak mi málem vykrvácely uši
  • super zpevačka mě se líbí její písnička nafrněná
  • Pokud by jste chtěli tuto herečku vidět, sledujte program divadla A studio Rubín(www.astudiorubin.cz ).
  • Já si nemůžu pomoct, ale něco v jejím obličej na mě nepůsobí sympaticky. Jako herečka není špatná, ale nemůžu se té (neopodstatněné) antipatie zbavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit