Přejít na výpis diskuzí

Barbora Špotáková

OSOBNOST 10.2.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ BARBORKO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!

    *3* *3* *15* *4* *4* *15* *3* *1* *3*
  • díky, díky, díky

    Barborko za tvoje hody a hlavně za ten poslední, který ti vynesl zlato a taky za tvoje slova a dojetí, se kterým jsi mluvila o 40.výročí okupace naší republiky VS. Zažila jsem tu dobu na vlastní kůži jako dospívající holka a při tvých slovech se mi zase ta hrůza vybavila a brečela jsem jako želva *9* ještě jednou moc díky
  • SUPÉÉÉÉR

    Báro, bylo to bezva, moc jsme ti fandili, a stříbro je super!!!!!!
    Moc ti gratulujeme, a němce to budiž přáno, ty jim ještě ukážeš.....
    Hodně štěstí Ahojky Pha9 *1*
    • Re: SUPÉÉÉÉR

      tak jsem tu přidal i Marii Abakumovovou,tak se můžet hlásit do fanklubu *3*
  • Gratulace

    i já gratuluji Báře ke zlaté. Byla to krása až do posledního okamžiku. Trochu neobjektivně považuji tuto "zlatou" za cennější než medajle střelců. Ty komentáře proti Rusákům jsou trochu nefér, to Báře prostě ujelo. To, že urazit Rusa někdo považuje za hrdinství je ubohý. V 68 to byla určitě odvaha.V tomto prostředí pochválit Čínu , nebo Rusáka, to by bylo opravdové hrdinství a boj proti přetvářce. Věřím, že to bylo prostředím, které tam vytvořili čeští komentátoři. Měl jsem strach, aby později neprohlásila, že se vzdává medajle, protože je z komunistické Číny. Naštěstí zvítězil rozum a sport.
  • pro tebe

    ahoooooooooooj barco, si skvela, moc ti to preju. at se ti dari v zivote i ve sportu. cesky sport potrebuje osobnosti jako si ty. *4*
  • Baru, DIKY

    Barco, uz sem to videl asi 5x, stejne jako rozhovory s tebou...a porad me to dohani k slazam. Dekuju
  • GRATULACE

    Vážená Barunko, osobně bychom Vám rádi stiskli ruku, srdečně Vám gratulujeme k vynikajícímu olympijskému zlatu z Pekingu 2008 a v neposlední řadě k mimořádnému světovému úspěchu při atletickém finále a finále GP ve Stuttgartu. Přejeme Vám mnoho úspěchů do dalších sezón a především zdraví a sportovní elán. Vaši "přátelé sportu" a tak trochu známí z hotelu Gloria Palace - manželé Závišovi *5* *5*
  • Prosba

    Nevíte někdo nějaký kontakt na Barboru. Velice bych ho uvítal. Děkuji...
  • marw

    Marwas

    Barčo,fandím ti jen tak dál!!! *4* nemas konkurenci na světě nezahazuj tu šanci !! přeju ti další vylepšení toho svěťáku *4*
  • Barunka

    Barunko, děkuji za úžasný zážitek. Jsi prostě nejlepší a naše. Přeji velkou oslavu té zlaté a hodně dalších sportovních úspěchů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit