Přejít na výpis diskuzí

Benedict Cumberbatch

OSOBNOST 19.3.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Benny x3
  • A ešte ak doktor strange je awesome
  • Podla mna je pekný s zaroven je a je sexy a te jeho hlas
  • Je prostě krásný líbil se mi ve filmu Doctor Strange tam mu to moc slušelo:-)
  • V té době mu bylo asi 33.
  • Mě zaujal v Hamletovi z Národního v Londýně a pak se podívala na Sherlocka. Spíš mě zaujalo jak hrál dobře Sherlocka, je spousta jeho pojetí a napadlo mě jak to měl jeho Sherlock se ženami? Nebyl gay? Byl tam takový chladný, ale třeba mě by to víc přitahovalo.
  • duul
    Jeho prostě nejde nemilovat, dokonalý, charismatický, sexy, prostě jeden z nejlepších mladých herců (ne-li nejlepší)...počkat, ano, je nejlepší. Co se týče mě, zamilovala jsem si Benedicta hned napoprvé. *14*
  • Tomuhle překrásnýmu chlapovi přece nemůže být 39!! Vypadá na 25 možná na 30.
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Všechno nejlepší k tvým 39. narozeninám, Benny ^-^
  • Happy birthday Sherlock! *1* *14* *14* *3* *4*
  • Nice guy!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zasnoubil se! Hodně štěstí, Benedicte! A magazín osobnosti o tom nepíše ani ťuk. Hlavně že hned na titulce osobnosti.cz je, že Romeo Beckham natočil novou reklamu, že?
  • nejbožejší! ♥
  • Protože:
    1) je skvělý herec, co se týče rolí všestraný a to se jen tak nevidí
    2) narozdíl od jiných celebrit sláva neovlivnila jeho skvělou povahu
    3) navzdory tomu, že Sherlock je jeho známá a oblíbená role, dokáže uchvátit i ostatními hereckými výkony, jiní herci, kteří hrají takto výrazné role, které si získají miliony fanoušků s tím pak mají problém
    4) má šarm, charisma, úžasný hlas (a je sexy!!!!!!!!!)
    5) protože SHERLOCK!!!!!!!!!
    Tak jsem shrnula ty hlavní důvody, našlo by se toho víc.
  • Happy B-Day Benedict *14* Ať ti to pořád tak strašně sluší *3*
  • Happy birthday, Benedict!! :) ;)
  • Má krásný hlas neuvěřitelné charisma obličejem mi připadá zvlášní ale hezky zvlášní a užasně hraje.Je to jeden z mích oblíbených herců mám ho moc ráda *3*
  • Protože je to neuvěřitelně krásný muž? Protože se chová jako správný chlap, ne jako nějaký č....no nic :D Jako.. Mi se zpočátku také nezdál nějak extra, ale potom jsem s ním viděla pár filmů a můj názor se změnil. Opravdu. Zkus třeba BBC Sherlocka, je skvělý! :)
  • DepecheModeLoverka
    Re: -K
    Asi tak no *14* *4* *5* *2* *15* *1*
  • Zkoukni celý 3 série Sherlocka a budeš chápat ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit