Přejít na výpis diskuzí

Bill Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podvedená

    který z boháčů vč. Bila Gatese mi pomůže splatit dluh sto tisíc? Podvedl mě jeden anglický grázl, vytáhl ze mě prachy a teď sháním každou korunu ať vyžiju. Díky za každou pomoc. Když už jsem tady Billa mám docela ráda, je borec, který se dokázal postavit na vlastní nohy. čauky
  • Čau píčo
  • Ach ti cesi

    JA vam nevim knourate jak svihli... tak naprogramujte jadro noveho OS vztvorte jeho prostredi postavte ho na nejake rozumne platforme a cmoon mate stejne sanc ejako on kdyz to bud ekvalitni... problem je ze to kvalitama nikdy nedosahne Microsoft produktum ac maji sve mouchy je v nich vlozena mnohaleta praxe a nejnovejsi technologie... proste udelal neco co jen tak nekdo nezopakuje to mate jako ropne spolecnosti to mate taky monopol vpodstate potlacuji rozmach alternativnich pohonu... nikdo nic nenadela hold je to tak jak to je. U me je to clovek co ma muj maximalni respekt za svou snazivost a zaroven obetavost pro ostatni.
    • Re: Ach ti cesi

      Ale s obsahem souhlasím *3*
    • Re: Ach ti cesi

      Prosím, držme se gramatiky české a slovo "hold" používejme ve správném slova smyslu - tedy "oslava" - vzdát hold. Ve výše uvedeném příspěvku by bylo lepší použít slovo "holt" - tedy ve smyslu "nu což" apod.
  • Linux

    Již delší dobu je zde otázka kdy Linux položí na lopatky Windows, ovšem je docela možné že nastoupí konzole které operační systém nepotřebují. V mnohém se používání XP systému podobá kouření cigaret, taky zakrátko je třeba restartovat protože to nechce fungovat. Linux se nemusí restartovat a o tom to je! Jinak se těším na nové vyhlídky a na to že zde snad bude méně restartování. V.K.
  • *1* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

    Je treba, aby si vsichni uvedomili, ze Bill Gates sedi na prdeli a ceka az Apple neco vymysli aby to mohl zkopirovat. Windows vymyslel Apple!!!!!!!!!!! *16*
    • Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

      no bóóže *4*
    • Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

      Tomčo?? To si fakt ty?? *14* Twl..dobrý no..ses nepochlubil.. *14*
    • Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

      Tak to sem Tome nevěděla, že tady na tebe narazim... *1*
    • Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

      ty vole já s tebou naprosto souhlasím Tomati,je to bohatá kurwa a všechno kopčí BILL GATES vzal win. XP + linux + apple = vista naprosta kurwa vydělává na práci druhých a vím o tom úplný hovno tohle by dokázal každej blbec. *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
      • Re: Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

        Koukám, že ty tomu asi moc nerozumíš.. prej XP + Linux + apple ... nejvetsi joke
      • Re: Re: Windows(system oken) jsou okopceny od Applu

        Tak to dokaž, že to může každý. Nesahaš mu ani po kotníky.
  • Zavist

    Tak tohle je vtipny, po precteni tohodle zjistuju ze ta ceska zavist je pravda, a ta ceska blbost taky! hodne lidi si neuvedomuje ze tohle je diskuse ne naka skladka smajlu! *13*
  • Podivný e-mail

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na "podivný" e-mail, který mi došel na mail. Hledala jsem půjčku a dostala mail, jenž je údajně reklamou pro Billa Gatese. Mail začíná, cituji : " Milý příteli, nepovažujte toto za hloupý žert. BillGates teď rozdává svůj výrobek. Jakmile na toto nebudete ihned reagovat,můžete tento mail smazat. Windows je ještě stále nejvíc používaný program.Microsoft a AOL experimentují přes tento e-mailem poslaný text /email beta test/ Jakmile pošlete tento mail přátelům, takMicrosoft vás bude stopovat 2 týdne. Za každou osobu, která tento mail pošle, Microsoft platí 245 EUR za každou osobu. Komu jste poslali a kdo tento mail poslal dále,Microsoft platí 243 EUR."... A dále je toho samozřejmě víc. Jsem v tíživé finanční situaci a nerada bych spadla do další nebo si zavirovala počítač, ví o tom někdo nebo má někdo s tímto zkušenost ? Děkuji Magda
    • Re: Podivný e-mail

      jo taky jsem ho dostal, nejlepsi je nereagovat *3*
    • Re: Podivný e-mail

      PÍČO
      • Re: Re: Podivný e-mail

        KRETENE DEMETNI DRZ HUBU! tohle tady nema co delat akovydle prizpevky ty debile hnusnej!
  • monopol je svinstvo *10* *10* *10*
    • Re:

      zavist taky *5* tak nezavid a vymyslej novy veci at mas taky nejaky ty penize *3*
  • Jak se člověk mýlí!

    Zdravím,
    a jsa zklamán jen se divím!Kdosi mě doporučil tento web,"podívej se tam jsou zde zajímavé diskuse.Ovšem to,co jsem ZDE shledal je na stejné úrovni jako ona pověstná"Seznamová divočina".Dík!Jen poznámka.Pan Gates se nahoru "vymakal",a Vy někteří,jste normální žumpáci a chlívníci!Což o tom PUBERTOSS-ové u nich jak začnou dělat "svaly" to je normální duševní posun,ale dospěláci??? *9*
    • Re: Jak se člověk mýlí!

      pane goodness to ste teda peknej pitomec! staci se podivat na vas prispevek a je hned jasny jak se clovek myli... *1*
      • Re: Re: Jak se člověk mýlí!

        ale s tim prizpevkem s linuxy souhlasim ;)
      • Re: Re: Jak se člověk mýlí!

        No tady nesouhlasim, lidi co tam pisou kokotizmus a cau pico sou fakt divny to by tady nemelo bejt vubec *9*
    • Re: Jak se člověk mýlí!

      No teda nechtěl bych s nákym z jeho decek do skoly *9* *13*
    • Re: Jak se člověk mýlí!

      Plně souhlasím, diskuse IQ-tykve a to jsem se dopracoval jen k druhé stránce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit