Přejít na výpis diskuzí

Blanka Matragi

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem reagovala na Romanu, ale nějak se mi to nepovedlo...
  • Blanka Matragi je skvělá ve svém oboru, ale Česko je tak zaostalé, že si toho nevšímá. Ty jsi dokonalý příklad *3*
  • katy-3
    Ty seš asi uplně mimo. Já se nejmenuji Zombík. To byl můj názor na ní. ČUB*O :D
  • zaslouzi si respekt a uznani,je vsestrane nadana a ambiciozni.libi se mi ze do satu vklada i klasicke umeni coz je dnes ve svete raritou a malo lidi ji dokaze opravdu ocenit a hlavne si dovolit-dnes si lide radsi nakoupi tunu radoby trenodvych hader misto jednech.dvou kvalitnich satu.

    co se tyce placeni zamestnancu-ve svete bezne ze se v branzi zacatecnikum neplati i vubec nic,a uz jento,byt soucasti jejiho tymu je jedinecna sance jak se neco naucit,a ziskat reference.
  • Paní Matragi, by byla možná skvělá sklářka a je dobrá návrhářka pro arabský svět, ale pro evropský vkus je nepřijatelná, kýčovitá, přeplácaná ... a měla by se brzdit, co se týče botoxu, vypadá strašně ...
  • My s kamarádkou ve škole děláme o paní blance matragi něco jako referát.... vybrali jsme si ji proto že navrhuje šaty... vidělaj jsem o ní dokument v televizi... JE FAKT DOBRÁ...
    *3*
  • Vážená paní Madragi je smutné a nadůstojné,že některým spolupracovníkům platíte mzdu 20% minimální mzdy v ĆR.Zřejmě jste na to zvyklá z arabského prostoru.
  • Blanka je můj vzor...
    je skvělá *3*
  • narozeniny

    Milá Blanko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Re: Re: Re: Zombie

    Zombie, je mi Tě upřímně líto. Doopravdy. Patrně musíš být v životě dost nešťasný (-á), když dokážeš tak kopat kolem sebe.
  • veronica.m.

    Re: Re: Re: Re: dcera Bláni

    TO TEZKO ON JE Z LIBANONU!!!
  • veronica.m.

    Re: Zombie

    TY TAKY !!! VIS ONA ASPON NECO DOKAZALA NAROZDIL OD TEBE!!!
  • katy-3

    Re: Re: Zombie

    jseš nějakej chytrej|nějaká chytrá.ty chytrolíne každej má vlastní názor debile|debilko !!!!!!!!!!!!!!!!!!pa pa pičusi *8* *1*
  • moc si jí vážím

    Paní Blanka je velmi talentovaná žena, která má nádherné šaty, ale i sklo a sochy.Moc si vážím toho, že máme v České republice takovouto ženu, která někdy něčeho dosáhla a má tak velký talent. Navrhovat šaty mě také velice baví a také bych jednou chtěla být módní návrhářkou. Paní Blanka je můj velký vzor, co se týče navrhování šatů. Natka
  • terkatolarova

    Dokonalá

    Je naprosto ůžasná !! koukala Jsem na Miss a tam byli její šaty . *14* taková nádhera !! říkala jsem si že to můsí být pro ty modelky pocta je mít na sobě .. moc jí fandím !! *14* je úžesná . má obrovitánský talent !! a kdo jí pomlouvá z toho čiší jen a jen čistá závist .. *14* *14* *14* *3*
  • gg

    Blanka tak se já jmenuju
  • uplna kraasa!

    Ty modni navrhy jsou uuplne uužasne!Ale na mě by bohužel ještě nebyli, *1* je mi teprv 13let. Blanka je ale uplne dokonala modni navrkařka, tedka o ni pišu Referat do Českého jazyku. *14* *14* *14* *14*
  • Re: :-)

    a co jako ???
  • Re: Zombie

    Aby ses neposral(a).Na vzhelu nikomu nezáleží(možná jen takovým nafrněným lidem jako jsi ty)........v životě nezáleží na tom jak vypadaš,ale co jsi v životě dokázal(a)! *3* *4*
  • Re: Re: Re: dcera Bláni

    to je hezký jak se tady předháníte kdo je kdo Blanky...jasný nemůžu posoudit co je na tom pravdy...ale je to divný, neřikam že by nemohli české celebrity chodit na tenhle web...mno uvidíme kdo se nám tu objeví dál...že by její manžel?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit