Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marley

    BoB Marley ten nejvic typek, hlavne plavny sou jeho fotky snad na kazdy je zhulenej *4* *4*
  • ne každy

    peace fandove reagge....je to proste best music ....bob is father reagge music....jen vas chci upozornit ne kazdej kdo je fanda boba hulí ....jsou to i nehuliči treba lidi kterí jedou ve stylu hi=ís a nehuli
  • cuz

    Zdar rastamani jak se vam *5*
  • jamaica.land.we.love

    bob

    bob je clovek bez kteryho by koure nemely smysl *5* *5* *1*
  • maikl386

    smrt vs. alba

    proč dyž je bob mrtvej tak furt vydava alba
    to sem nepchopil...
  • Bob Marley

    Reagge neposlouchám, ale od Boba Marleyho...si ho klidně poslechnu :-) Peace. *5*
  • bob

    škoda že zemřel dokazal by toho ještě dost ale přesto žije v našich srdcich kteřy ho milovali a milovat budou je to proste bůh reggae a bůh cele hudby neznam jiné dobre žanry jako je reggae,ska,rockstady,jazz.

    PEACE
    PEACE
    PEACE
    • miisiickaa

      Re: bob

      moje slova... naprosta pravda, presne tohle si myslim a promluvils mi z duse, ale presne jaks rekl, zije v nasich srdcich a ti, kteri ho tam maji vi, ze Bob nezemrel, je to legenda

      Thank you, Bob, Jah with you
  • Bob Marley

    Ahoj všem fanouškům Boba. Chci Vás poprosit o hlasy do soutěže o nejlepší celebritu. Hraji právě za Boba. Hlasujte prosím do ankety na tomto odkaze http://greatkate.blog.cz/0905/3-kol o-sonc moc Vám děkuju. *3* Navíc Bob to musí vyhrát, protože všichni tu víme že je to jednička reggae.
  • psychooo

    ..............

    prostě král reggae nejlepší byl prostě *14* *14* *14*
    • Re: ..............

      jj to byl..A pořád je! *3* *4* *4*
  • sarka311

    Filmografie

    Docela mě zarazila ta Bobova Filmografie i v nedávných letech .. Měl by ty filmy někdo smazat !!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit