Přejít na výpis diskuzí

Bolek Polívka

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Bolek Polivka,

    jeden z kralov komikov, prosim poslite mi jedno foto s Vasim podpisom.Za autogram a foto dopredu velmi dakujem, Ing Marta Bullova, THK 20, 974 01 Banska Bystrica, Slovensko
  • Víte, jak Miloš Zapletal večeří se synem. Když dojídají, tak se ho ptá: "Vylížeš misku?" "Táto, já ani nevím, která to vyhrála.
  • blahopřání

    Vše nejlepší k svátku-šikovný Bolečku
  • prosba o zaslání fota s podpisem

    Dobrý den, pane Polívko. Obdivuji Vaše herecké umění, jsem velkým příznivcem divadla a filmu. Zvláště jste se mi líbil ve filmech "Kalamita", "Dědictví ..." a "Pelíšky". Byl bych velice potěšen, kdyby jste mi mohl poslat Vámi podepsanou fotografii na mojí adresu. Ještě jsem se s Vámi nikdy osobně nesetkal, ale snad se mi to podaří, až navštívím Vaší "farmu" v Olšanech. Předem děkuji, přeji mnoho osobních a pracovních úspěchů. Radovan Strejc Ostrovní 2059/4 110 00 Praha 1 /některé vaše fráze již mezi mými známými již zlidověli, díky, také při oslavách většinou "vítězím nad ostatními ve žlutém trikotu ........." / *5*
  • prosba

    Prosím Bolku o poslání mejlem vlajky tvého království...cítíme se být jejími příslušníky a chtěli bychom tě reprezentovat ve světě ( slovensko ) jsme chovatelé fretek a organizujeme mezinárodní setkání a já se tam už nechci z jasných důvodů uvádět jak čech *5* *16*
  • spickovej komik

    SG.pane Polívko, ziju uz temer 20 let v cizine, Vás film "Dedictvý" si pustím casto. Ste u mne 100%umelec i komik. Byl by hrích se nesmát a nebavyt se na vasem filmu. Neuvazoval steo novém filmu podobného námetu? Byl by to trhák, nápady uz mám! s obdivem Vase favoritka Iveta
  • Evelina

    Kde najdu fotky Evelinky , tve prvni zeny.....???? Poradi nekdo ???
  • je to mazec herec
  • Kral-Králu

    Ty nejsi Valašký Král ty jsi Moravský prezdent.A včil...mudruj hlavo státu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit