Přejít na výpis diskuzí

Brandi Cyrus

OSOBNOST 19.10.2008 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z rodiny Cyrusových jsou normální asi jenom Brandi a Braison. Co je to za výchovu když polovina jejich děcek jede v něčem (drogy, chlast atd.)!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • :OOO tvl a co s tím uděláme?
    :D to to jako musí bejt hned napsaný na osobnostech? OMG vy těšíte takový kraviny..Tvý starosti bych chtěla mít.
  • Celá matka. *3*
  • Tak to já určitě tky :D *15* *3* *15*
  • Asi ne no a co
  • je nejlepší z rodiny cyrusovych o dost lepsi nez miley neostrihala se tak hnusne jako miley
  • Ona s nikým nechodila ? *3*
  • hmmmmmm.mě se nelíbí já sem hezčí!!!! *7*
  • Si krásna ty si ten Anděl ty jsi nejhezčíí z Rodiny Cyrusovích *3*
  • Trace je nevlastní *3*
  • Celá rodina Cyrusových je skvělá a Miley to dotáhla nejdál, ale co se týče Brandi tak o ni bych řekla, že je fakt SUPROVÁ!!!
  • Re: Re: Brandi/Miley

    I když nevlastní!..:DD
  • Re: ?

    no brandy je nepravá a noah pravá ale s bráchama to nevím
  • Re: Re: B randi

    no víš kdyby tohle viděla miley asi ji to nepotesi brandy je totiz jeji pribuzna a to co o ni pises by se ji fakt nelibilo ale miley fakt lepsi *3*
  • vashley

    brandi

    Brandi se moc hezká má krásný styl a vlasy.Ale jedno je jisté moje ségra ma komušku a ta je úplně stejná jak ona :D asi si myslete že lžu ale úplné dvojče,stejný úsměv podobné vlasy... *1* *1*
  • terezacis

    Re: Brandi/Miley

    je to celá miley
  • terezacis

    Re: ?

    No to jo ale hlavně,když v životopise píšou že by chtěla hrát v Haně Montaně ale nedostala se tam hraje ta, její sestra tak proč má napsáno že je herečka??Ti by mě teda taky zajímalo *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • d.lovehiphopxd

    Re: Re: B randi

    tyvollleee hezčí usměv joi *1* *1* *1* *1* *1* *1* to určitě ty pííčoooo Miley je hezčííííííííííí *14* *14*
  • d.lovehiphopxd

    Re: B randi

    :D:DD To je ta nejvetsi blbost na světe si kráva tyvole..Miley cyrus je nej ! na svete a ta píča blondata velka huba ji nesaha a ni po kotnikach ! *13* *13* *13* Miley je nej *14* *14* A tak pica je kurva *16*
  • -

    Na těch fotkách na pláži jí to moc sluší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit