Přejít na výpis diskuzí

Brittany Murphy

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vcelkab

    Re: <3

    Tak to asi těžko když...už tu bohužel není.
  • <3

    je úžasná *14* doufám že si ještě zahraje v hodně filmech *14*
  • vcelkab

    Brittany

    Co? Jakto, že je Brittany mrtvá??? Vyrazilo mi to dech, když jsem se to dozvěděla. Byla to fakt moc dobrá herečka, mám ji moc ráda. Škoda že už tady není mezi námi...taky mi moc chybí. *9*
  • Odpocivej v pokoji

    Co jsem ji poprve videla hrozne me zaujala...Byla jedinecna,tak usmevava,plna zivota..nemuzu uverit ze odesla...brittany odpocivej v pokoji
  • n.e.s.s.i.n.k.a.

    =((

    Byla tááák úžasná momáhala všem ... Tohle si nazasloužila!!! *13* *9*
  • mileycyruska

    Re: Re: fotka

    jezis ! preklik !! to ste tak tupý že to nepoznáte ?? *7* *15* proč bych sem asi dávala Ash ! Já mám Brittany moc ráda ale spletla sem se no *9* *3*
  • mileycyruska

    Re: Mě chybí !!! =(

    jj ! *9* mě taky ! *14* byla úžasná *14* *9* *9*
  • n.e.s.s.i.n.k.a.

    Mě chybí !!! =(

    Mě strašně moocinky chybííí !!! Pouštěla jsem si Holky z lepší společnosti a proplakala jsem to celý!!! *9* *9*
  • Re: Další film...

    Je to z roku 2009 a žánrem se to řadí...něco mezi tyhle tři Thriller / Drama / Horor
  • Další film...

    Ještě také hrála ve filmu, který se jmenoval Deadline...
  • Další film...

    Ještě také hrála ve filmu, který se jmenoval Deadline...
  • Re: Brittany

    já se taky dneska,7. 7. 2010 když sem hledala její filmy, pče teĎ byly holky z lepší společnosti, dozvěděla že je mrtvá.. a docela mě to dostalo.. dyk to není možný :((
  • riese

    Re: Re: Re: Re: poslední *12*

    Byla to úžasná se skvělým úsměvem a asi největší pusou, kterou jsem kdy u takových hereček viděla!!! (kromě Julie Roberts ta je extra vyjjímka)
    Brittany jsi úžasná a měj se krásně v tom hvězdném nebi!!!!! *9* *9* *9*
  • Re: Holky z lepší společnosti

    Určitě :-) Taky tomu věřím, že se někde nahoře nejspíš všichni sejdem. A když ne, tak se nedá nic dělat.....nashle v nebi :-P
  • Brittany

    Brittany byla moc hezká a talentovaná holka. Strašná škoda jí a dalších mladých a talentovaných, kterým bylo dopřáno jen málo času na to, aby ukázali co v nich je. Já si na nějaké sentimentní kecy nepotrpím, ale v tomhle případě sem udělal vyjímku. Snad se má tam nahoře líp než tady.
  • sajlentis

    Brittany

    Páni dozvěděla jsem se teprve včera, že Brittany umřela, nemohla a ani nechtěla jsem tomu věřit, byla moc výborná herečka a to, že brala drogy bůh ví jestli tak to byla její věc, ale i přesto sem jí měla a mám ráda. Byla skvělá *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Brittany

    Také nedávno jsem viděla film Neříkej ani slovo kde Brittany předvedla neuvěřitelný výkon a poté Holky z lepší společnosti,kde předvedla svůj ohromující talent poté co jsem se se dozvěděla její jméno,zadala jsem ho do vyhledávače na osobnostech a když jsem viděla že umřela vyrazilo mi to dech. Vždy když se podívám na nějakou talentovanou osbnost vidím nazačátku že už umřela a to mě velmi mrzí.. Proto chci jenom říct : ,,Brittany měla jsi skvělý talent a proto měj se tam nahoře dobře´´ .
  • Holky z lepší společnosti

    Brittany jsem včera viděla ve filmu Holky z lepší společnosti. Nevim, jestli jsem viděla ještě ňákej film s ní, ale v tomhle rozhodně podala úžasnej dechberoucí výkon. Ohromnej talent. Samozřejmě Dakotu Fanning obdivuju možná ještě víc, protože hrála už jako uplně malá holka a má taky neuvěřitelnej talent. A lidi, nesmutněte, že Brittany odešla. Stačí uvěřit tomu, že až umřete i Vy, tak se s ní setkáte a budete spole navěky. *3* *4*
  • Re: fotka

    To víš, tu fotku tam přidala ňáká fanynka Miley Cyrus, tak kdo by se divil, že nerozezná ani Brittany od Ashley xD. *1* *1*
  • Re: poslední *12*

    Sbohem... *3* (Snad se máš dobře...)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit