Přejít na výpis diskuzí

Brittany Murphy

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Britt

    Já to mu nechci ani uvěřit, tak málo sem o ní doposavaď věděl, a teď, když umřela, tak chci aby byla naživu. Je to těžko uvěřitelný a já už nad tím přemejšlim druhej den.
    Těžko můžu posuzovat, když její život znám jen z objektivů a kamer, ale měl jsem ji rád, asi před rokem sem si naplánoval odjezd do USA, tak za 3 roky sem tam chtěl jet a jak se tak na to koukám, tak mě tohle odradilo, byla jednou z těch, od kterých bych chtěl alespoň autogram...já...já už nevím co dál mám říct, snad jen že se s ní jedno sejdeme všichni a v to doufám....Je mi to strašně líto, moc.
  • :-(

    Nemůžu uvěřit,že umřela...Tyjo...Tak krásná a skvělá herečka.... *9*
  • peldiklucik

    Brittany forever

    *9* to snad není pravda...nemůžu to mu uvěřit, souhlasím s deniskou proč ted všichni umírají. *9*Byla tak mladá je mi to moc líto.... *9*
  • deniska-l

    :'(

    tohle je děsny!!!:(
    byla to fakt skvěla herečka...proč ted všichni umíraj:(...bylo ji teprv 32 ...
    Je mi to strašně líto...nechapu to!
  • puspuspusinka

    Re: :(((

    BRYTT BYLA FAKT ÚŽASNÁ A TOHLE SI NEZASLOUŽILA BYLA TÁK MLAĎOUČKÁ :( !!! *9* *9* *9* A KAŽDÝFILM BYL OPRAVDU ÚŽASNÝ A BYLTO ZÁŽITEK A VE VŠECH FILMECH BYLA TK JEDINEČNÁ UŽ NIKDO SE TAKOVÝ NENAJDE NIKD Y!!!!!!!! *8* *16* *10*
  • puspuspusinka

    bRITTANY

    JJ BYLA ÚŽASNÁ AŽ MOC A JEJÍ FILMÍKY BYLY NEJ. !!! JEN JEŠTĚ PÁR SLOV PRO NÍ !

    =bRITTANY BYLA SI JEDINEČNÁ A HROZNĚ ÚŽASNÁ A JÁ SEM TĚ MĚLA VŽDYCKY HROZNĚ RÁDA A MILUJU S TEBOU VŠECKY FILMY !!! DOUFÁM ŽE BUDEŠ ODPOČÍVAT V POKOJI A NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU BYLA SI ÚŽASNÁ A BUDU NA TEBE V DOBRÉM VZPOMÍNAT UŽ NAVŽDY !!!!!!!!!!! *9*
  • puspuspusinka

    Umřela nééé !!!

    Já jí milowala měla sem jí fakt ráda dokonce i její filmy byly fakticky úžasný to nemůže bejt pravda jak mohla UMŘÍT !!! byla tk talentovaná, žádaná, krásná, úspěšná, úžasná, suprová, a kouzelná v životě bych neřekla že by mohla umřít byla jedinečná a hróóózně roztomilá !!!! :( TO NENÍ PRAVDA NEMOHLA UMŘÍT DYŤ BYLA TK MLADÁ A ÚŽASNÁ TO NÉÉÉÉÉ JÁ FAKT ZAČALA HROZNĚ KŘIČET A BYLA SEM JAK V MDLOBÁCH BYLA TK DOKONALÁ NEMOHLA UMŘÍT TO PROSTĚ NEMOHLA TO NÉÉÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *9* !!!!! :( TO JE TO NEJHORŠÍ CO SE MI NA VÁNOCE MUSELO STÁT JÁ TO AS NEPŘEŽIJU !!! :( NEWĚŘÍM ŽE TO BYLA ZÁSTAWA JÁ SI MYSLÍM ŽE JÍ NĚKDO OTRÁWIL LIDI SOU PŘECE KRUTÝ NEMOHLA MI UMŘÍT SAMA OD SEBE !!!!!!! *9* JE TO FAKTICKY HROZNĚ DĚSNÝ A TEĎ NA JEJÍ POČEST ZKOUKÁVÁM MILIONKRÁT LÍBÁNKY A OSTATNÍ JEJÍ SUPR FILMÍKY !!!!! *9*
  • anka6959

    :(

    TO NENÍ MOŽNÝ DALŠÍ SKVĚLÁ OSOBNOST JE PO SMRTI VŽDYT BYLA MLADÁ MĚLA ŽIVOT PŘED SEBOU TOHLE JE NEJHORŠÍ ROK CO MOHL BEJT JÁ TO NECHÁPU ODPOČIVEJ V POKOJI BRITT *9* *9* *9* *9* *9* *9* *4* *4* *4*
  • R.I.P

    TO NENÍ MOŽNÉ. Když jsem šla odpoledne k počítači zapla jsem ho a na titulní straně seznamu jsem objevila: Brittany Murphy zemřela.. COŽE? VŽDYŤ BYLA TAK MLADÁ A NADANÁ.. MĚLA JSEM SLZY V OČÍCH DIC JSEM NEZAČLA JEČET.. CHOVALA JSEM SE JAKO MALÝ DÍTĚ S NIKÝM JSEM NEMLUVILA.. Rest in peace R.I.P *9* *9* *9*
  • OMG

    vudec tomu nechci verit ze je mrtva tak mlada pane boze ja sem to zjistila na seznamu a hned jsem vedela o koho jde (mam totiz film 8 mile a tam hraje)jako nechce se mi tomu verit nevite na co zemrela? taky me to rozhodilo ve 32 letech *9* *9* omg
  • Hrůza

    Toj ehrozné tento rik umřelo nejvíc celebrit,Michael Jackson,Patrick...a ted ona!bože je mi to líto..tak mladá..a skvělé filmy co natocila treba ten malý deník...Děs! *9*
  • zuzanka666

    Britt

    Navždy žije ten kdo zůstává v našich srdcí.
  • allmichaeljackson

    RIP!

    Nechce se mi tomu vůbec veřit! Je to katastrofa! Odpočívej v pokoji Britt!
  • zuzanka666

    Brittany

    Už zase nás navštívila smrt je to hrozny.Snad jí je ted dobře...Vzpomínáme... *9*
  • hobelka

    =O

    vůbec se mi tomu nechce uvěřit tak mladá...
  • :(

    *9* je to opravdu neuvěřitlený a je mi to moc líto.. bylo to skvělá herečka,zpěvačka .. R.I.P .. *9*
  • :(((((((((((((((((((

    Ach jo,byla jsi super herečka jedna z mých nejoblíbenějších,mej se tam nahoře moc hezky *9* *9* *9* *9* *9* *14*
  • :(((

    ked som ju prvýkrát videla vo filme SPUN alebo šňup tak som si ju uplne zamilovala.každý jeden film s nou bol pre mna užasný zážitok..pre mna to bola užasnaaa herečka... no už je v nebíčku.... love u Brittany. :(
  • R.I.P

    To je strašný že umřela. Zrovna nedávno jsem sledovala filmy Líbánky a Láska a jiné pohromy a teď najedu na internet a dozví se že je mrtvá! Je to opravdu strašný! *9* *9*
  • leo.nat

    brittany

    Britt,měj se v nebíčku dobře..neboj se *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit