Přejít na výpis diskuzí

Bruce Dickinson

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -noname-

    Jo jo Iron Maiden, rozhodně nejlepší Heavy Metalová kapela.Jejich haudba mě úplně dostala, hlavně mě dostali ty kytary a Brucův hlas, je prakticky neuvěřitelný že někdo může výspívat takový vejšky a to jsem ve zboru soprán a mám stím problémy.
  • Je to úžasný zpěvák, a dobrý člověk. Na jeho hlas nemá nikdo ! Jsem do něj zamilovaná, no a? Na tom není nic špatného a nestydím se za to ! *3* Pro mě je nejhezčí, nejbáječnější, a nejlepší chlap na světě :) A nesnáším když o něm někdo mluví hnusně *16*
    • Ty si myslíš že ho máš ráda jo tak to se pleteš ja ho miluji vic než kdokoli na celim světě
  • The BEST !!!

    Hned na úvod musím konstatovat,že má Bruce skvělý hlas a když se k tomu skvělému hlasu přidají ještě členové skupiny Iron Maiden,je to paráda.Společně s bráchou jsme do týhle skupiny úplně zažraní,bohužel zatím nemáme úplně všechna alba :(.Iron Maiden jsem začala poslouchat tento rok,díky bráchovi.Když jsem si pak na internetu vyhledávala Bruceovy fotky z mladších let,myslela jsem,že mě odvezou,tedy v tom opačném smyslu :D.Na závěr bych teda napsala,že je škoda,že si Bruce nenechal dlouhé vlasy,protože to byl fakt fešák,ale je i teď :D!!!
    • Bruce je nej
    • jktdickinson

      Re: The BEST !!!

      jj tys ses OK.
      CHci ti rict,ze brzko budu mit Celou diskografii i zivaky
      VIs ze Tobias Sammet je Brucuv dvojnik?Teda jen v hlase maM DOMAalba Edguy *1*
    • Re: The BEST !!!

      Me se treba strasne libi Bruce ted!!! S dlouhyma vlasama vubec mam pocit ze cim je starsi tim vypada lip!!!
      • Bruc vipada úžasně celej život ať má vlasy jakýkoli
      • Re: Re: The BEST !!!

        Kdepak, ty dlouhý vlasy byly k sežrání...ale teda on je pochopitelně celej a pořád, i s krátkejma...*14* Jen ať mu to ještě hodně dlouho zpívá *5*
        • Zpívat to on bude furt v mim srdci ale ty ho nemiluješ tak jako já
  • BRUCE

    tyvole taen je fakt dobrej *14*
  • poradnej metalovej zaklad

    posloucham ruznou poradnou muziku ale zcela objektivne myslim iron maiden polozili zaklad metalovy muzice napr.jejich kytarovy sola jsou bozi.Ps:je jasny ze nemuze byt iron maiden bez Bruce a naopak tak doufam ze brzy vydaji zase neco novyho posledni Dance of Death je super!!!! *15* *15*
    • jktdickinson

      Re: poradnej metalovej zaklad

      jj mas pravdu,hlavne jejich zivak death on the road je bozu ted vim ze heavy metal nevyhasne
  • super

    cau iron jsou dobry a uz maj novou vecicku jmenuje se to :A Matter of Life and Death 2006 ok *5*
  • nechápu to

    Ahoj lidi, nechápu proč třeba Rob Halford bývá nazývan metalovám králem když podle mně na Bruceho hlasově prostě nemá!!!! Iron maiden a bruce dickinson by měli bát králové celého metalu!!!!!! *4* *4* *4*
    • Přesně konečně někdo s kým můžu souhlasit
    • Re: nechápu to

      nechcem velmi provokovat, ale podla mna je Rob Halford metalovym bohom :)ale zas Bruce je uzasny spevak, to musim uznat :)
    • suzi02

      Re: nechápu to

      Jo,přesně.Je nepřekonatelnej a nasazuje v metalovým světě laťku hodně vysoko a myslím,že na něj už žádný rádoby rockeři a metalisti nemaj.Bruce je prostě originál a je nejlepší.Hlas má neuvěřitelnej a překrásnej a poslouchat ho je prostě největší relax a zážitek.Je prostě dokonalej a to už se nezmění,aspoň pro mě teda ne!!! *14* *14*
      • Si normalní ja ho miluju a ty se di vicpat
  • Bruce má nejlepší hlas

    Bruce je prostě nepřekonatelnej *14* Je mi 14 a poslouchám ho už dlouho,je prostě nejlepší.Kdyby se do Iron Maiden nevrátil,tak by to nebylo ono.Bruce k té skvělé hudbě dodává překrásnej hlas.A ještě opožděně přeju k narozkám *14* *14*
    PS:Sympatickej chlap se skvělým hlasem *14* *14* *14*
    • Běž někam!!!! Kolikrát mám ještě psát že ho miluju ze všech nejvíc
      • a komu to sakra furt cpeš?
        • Ty vole holky, tak uz vazne klid!
  • tears of the dragon

    nejlepší jeho píseň
  • jktdickinson

    Haevy Metal žije

    Kdyby nebyli Maiden nebyl by haevy metal
    Kdyby MAiden byli,ale ne tak velky,tak by Haevy Metal mozna zahynul
    Ale IRON MAIDEN je a Haevy metal dycha on tu je a to diky legendarni britsky haevy metalivy kapele IRON MAIDEN *4*
    • Re: Haevy Metal žije

      !pravda ! *3* *3*
    • steven.s

      Re: Haevy Metal žije

      Vim ze chystaji novou desku ale nevim jeste nazev

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit