Přejít na výpis diskuzí

Celeste Buckingham

OSOBNOST 28.3.2011 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michalicka123

    Nová osobnost zde!

    Tak konečně jsem dokončila fanklub Celeste. Kdo jí fandí ať se do fanklubu přidá =)
    • Re: Nová osobnost zde!

      AHOJ, aj ja fandim celeste. je som s Amerike a neviem velmi dobre pisat po slovensky alebo cesky. ale mam vela fotiek a informacie od celese. mohli by sme spolu robit,ja pisem po anglicky a vy bo slovenky alebo cesky!!! co poviete???

      maggie
      • Ne ti nevis ani pisat ne ze robit!!!!
        • nejsi pravá!
  • kristinka7

    ach jo

    I já jsem fandila Celeste,škoda že vypadla.Ted už se na superstár dívat nebudu,ted to nemá pro mne cenu.Nejlepší byla Celeste
  • Vypadá na 18 možná 19. ale 20 bych jí rozhodně neřekl. vypadá mladší než je a je neuvěřitelně krásna
  • Úžasná písnička Run Run Run, v hitparádě rádio online http://hitparada.radioonline.cz/hitparada-2012-ch30659/ postoupila na 14 místo :-)
  • Poppy555
    never be you je welmi dobra pesnicka :D
  • je krásná,skvělá herečka a ještě lepší zpěvačka .. moc ji to přeji být lepší a lepší protože na to má .. :) hrála úžasně v pohádce láska na vlásku díky ní jsem si oblíbila tu pohádku.. ale jedno vytknu .. má na lepšího kluka než je Harich ještě,že se rozešli má na víc .. připadá mě takovej divnej.. a nelíbí se mi jak zpívá..nelíbí se mi ani vzhledově .. *16* *3* *14*
  • všechno nejlepší celest hodně štěstí a zdraví a at' se ti daří ve zpívání. *4*
  • Celest.. všechno nejlepší k 19 narozeninám. Pořádně si je užij, protože 19 tu bude jen jednou.. PS: jsi skvělá :) *3*
  • sindrom
    narodila se v Curychu ve Švýcarsku
  • Celeste jsi nejlepší!! Všichni ti držíme palce. Jsi super a máš zatím nejlepší hlas ze zpěváků co znám a že jich teda znám hodně *15* A vůbec si nevšímej těch lidí co říkaj jak jsi hrozna!!!! Akorát ti závidějí... a jsou sobecký a tupý!! Jako poleno =DDDDD
    • http://www.sedmihorskeleto.cz/celeste-buckingham
    • Všichni ne! Haha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit