Přejít na výpis diskuzí

Cher

OSOBNOST 31.12.2006 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemám slov

    Je vyjímečná a nikdo se jí nevyrovná. *14*
  • mam jeji koncert a ma vazne vkus *4*
  • 2007

    CHER ALE PRO ROZHOVOR NA PODZIM 2006 PROHLÁSILA UŽ UŽ MÁ VŠECHNY PÍSNIČKY, ALE NEJSOU JEŠTĚ NAZPÍVANÉ...A ŽE BY JE DO ROKA NENAZPÍVALA ? TO SE MI NEZDÁ...PODLE URČITÝCH ZDROJŮ BY MĚLO ALBUM VYJÍT PŘED VÁNOCEMA... *7*
  • I LOVE YOU !

    I LOVE YOU CHER !!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • je fakt dobrá !

    Je to nej ženská na světě,obdivuju jí! *14* *14*
  • Show vo Vegas

    Zo zdroja velmi blizkemu Cher sa podarilo zistit ze Cher zacne vystupovat v Las Vegas v aprili buduceho roku a v tej dobe by mal vyjst aj jej novy album.(informacie su z oficialneho Cher fora) *4* *4* *4*
    velmi sa tesim, pretoze na albume budu pesnicky rozneho stylu od country az po dance- aj ked uz nie takeho razu ako bolo "believe"- pretoze sa rata s remixami...tak som velmi zvedavy-verim ze to bude pecka *3*
    • Re: Show vo Vegas

      určitě to bude bomba!!! až na to country...
  • Cher !!!

    je to skvělá ženská plno energie ! miluju jí ! *14* *14* *14*
  • nej zpěvačka

    mám jí ze všech zpěvaček nejradši, umí fakt moc dobře zpívat a pořádně to rzject, jen tak dál !!!! *4* *4*
  • Přes 7000 fotek!!!

    Lidi, jukněte na www.cherlove.net a klikněte na Galerii. Je to tam super, fakt !!! *1* *5* *1*
    • Re: Přes 7000 fotek!!!

      HUSTÝ!!! Fakt skvělý, tolik fotek pohromadě a ještě k tomu precizně seřazeny...BOMBA ! *4* *4*
  • I Love You

    Cher, si vážně ta nej osobnost na světě! *3* *14* I LOVE YOU VERY MUCH!!!! *14* *14*
    • Re: I Love You

      moje slova ! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit