Přejít na výpis diskuzí

Cheryl Ann Cole

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JJjjlp

    Cheryl Cole si skvělá !!! Tvojje písníčky jsou CooL :D :) Si super ! :) *14* *14* *3* *3*
  • Cheryl je nejlepšíí zpěvačka, je proste užasná,moc se mi libila v x factoru!! :D *14* *14* *14* *14* *14* a je strašně kráásná :O *14* *14* *14* *14* *6*
  • jak se menuje ta písnička kde má pulku te vyholene hlavy ?:) ta krásná?:) víte někdo, prosím
    • nevim o tom ze by mela cheryl cole nekdy vyholenou pulku hlavy .. ae jedna holka jo a docela se na ni podoba je to .. cher lloyd - with your love *1*
  • jessw

    koncert

    Jestli máte Cheryl hodně rádi a chcete jít na její koncert tak pozor!! 16.5.2010 vystoupí v Praze jako předkapela pro Black eyed peas....lístek u podia 1490 kč...a bude to v o2 areně:)
    • Re: koncert

      Já jsem byla na koncertě, zpívá vážně suprově, má krásnej hlas, a potom Black Eyed Peas, to byl super den. *14*
    • Re: koncert

      rádi máme,ale Praha je moc daleko
  • Cheryl

    Cheryl už je rozvedená.
  • Vše o Cheryl

    www.Cheryl-Cole-Fans.blog.cz
  • Cheryl Cole♥

    Cheryl Cole je nejlepší z nejlepších♥!
    Dělám o ní projekt do hubední výchovy=)
  • Cheryl Cole

    Cheryl Cole je proste nej speváčka,žiadna iná nie je tak dobrá ako ona,hlas ked spieva má neodolatelný a nádherný.Pre mna je speváčkou číslo 1!!!. *14* *14* *14*
  • Cheryl Cole Is greit *4* *3* *14* *14*
  • pajonel-ka

    Skvělá zpěvačka

    Cheryl je vážne skvělá zpěvačka. Má úžasnej hlas a vypadá božsky je vážne krásná. Ja nejsem lesba ale musim říct, že vážne nechápu myšlení Ashleyho Cola?? Má ten chlap vůbec mozek????? Myslím ten v hlavě *1* *1* Jak mohl podvádět takovou kočku *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit