Přejít na výpis diskuzí

Christoph Watrin

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ÁÁÁ

    Co? Není to žádnej kec? Vždyt Chris nemuže odejit!!:o( *9*
  • Re: Chrisi ..néé!:(

    To je zlej sen chris přece nemůže odejít ze skupiny.nééééééééééééé ééé
    bez něho to nebude ono,ale ještě nedávno psali v bravu jek se všichni mají. *16* *9* vždyt já ho miluju *14*
  • Chrisi ..néé!:(

    Je mi s toho na nic...nepřeju si aby odešel..!!tO NESMÍ nikdy udělat *8* *9*
  • COO?????

    jakto ze Chris opustil skupinu??nejsou to zas nejaky keci??kde ste to vubec vzali?? *16*
  • _sanusska_

    Re: Chris nas opustil

    Ahoj,já vím měl by se vrátit,ale jeho zdravotní stav byl tak špatný tak proč by si kvůli nám fans zkazil zdravíí???POdle mě jak se jeho zdravotní stav zlepší tak se vráti Z5 do ***US5****(pokud se nerozpadnou úplně) *9*
  • Chris nas opustil

    Chris opustil moji nejoblibenejsi skupinu us5, bez nej to nezvladnu on prece nemuze odejit.musi se prece vratit uz jen kvuli nam, kvuli jeho fans
  • _sanusska_

    Víte to?

    Chris opustil skupinu Us5.Z psychických důvodů. Myslíte,že se ještě někdy k nim vrátí???? *8*
  • evulinek4

    chris pry odesel ze skupiny us5

    dnes rano pry odesel ze skupiny rotoze se psychicky zhroutil a vsechno nezvladl
  • richineks

    PETICE Us5

    Ahoj-potrebovala bych pomoc:vis US5 proste maji petici aby prijeli do čr a musi tam na tu petici poslat email nejmin 5000fanousku...zatim je tam 549...myslis zhe by si ho tam taky poslala...vim zhe je mozna nemas rada....ale jinak nema nikdo z ČR zadna fans ani ja sanci je videt...jestly mas zajem pomoct nekomu ke stesti tak posly email:na koncert@us5-czech.cz a do nej napis:sve jmeno,vek a mesto kde bydlis....jinak dekuju pokud to posles pomuzes nekomu ke stesti...dekuju za vsechny fans
  • :-)

    jéé.. kráásnej kluk.. *14*
  • AcH...

    NeJdOkOnAlEjŠí..nejkrásnější kluk cO muže být!!Mám ho moc rádá...!!!a ty pisnicky od us5..nejvíts *14* *8* *14*
  • hledám právě tebe

    Ahoj asi hledám právě tebe!!!

    Hledám na pomoc aspon 2 človíčky na pomoc s tímhle blogem a na vytvoření new webu o us5.

    Můžeš mi napsat sem do komentářů nebo na e-mail: keally@seznam.cz nebo na icq : 473738377

    nebo na tel.:731958606 všem se ozvu jen mi napište něco o sobě a koho máte nejradši

    doufám že mi napíšeš a teším se na spolupráci
  • chrisik si môj

    chrisik kedy budes v čr alebo sr *4* *5* *14* *14* *1*
  • Re: Chcete US5 v ČR?

    Jo souhlasím mohli by tu bejt *1*
    Ja je miluju.( HLAVNE CHRISE) *14* *14* *14* *14*
  • Re: Watrinová:-)

    ahojki je to asi pravda ja mam tie iste skusenosti nechcela bi si si somnou pisat????????????????? ja tes zboznujem US5 *14*
  • Chcete US5 v ČR?

    CAUVES vsichni. Nevim jestli vite o oficialnim czechfan webu, ale podnika se tam akce, aby kluci prijeli do ČR. Stranka je www.us5-czech.cz. Jo a s tim koncertem, potřebuje se 4000fans aby byla moznost ze sem prijedou a tak se udelal mail, na ktery kazdy sam za sebe posle svoje jmeno, vek a mesto. Je to neco jako takovy scitani, ale vic se toho doctete tam. Ten mail je jinak koncert@us5-czech.cz Fakt nas musi byt 4000 egistrovanych aby prijeli. Tak to kdyztak rozsirte. Dikes
  • i love you

    nejkrásnějšíííííííííí
  • Watrinová:-)

    Chris mě drží nad vodou.u nás doma + ve škole to neni zrovna žůžový a přemejšlela sem že se životem seknu,ale Chris mě vlastně drží při životě.JE BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
  • Re: ashlee

    je uplne super ze jo? libila se ti ta jeho pritelkyne? jana
  • chris

    ja sice vim,ze chris nikdy nebudu mit,mozna ho nekdy uvidim treba na koncerte ale urco ne nic vic a to me mrzi jenze tohle vi vsichni co jsou do chrise blazen jako ja tak mi nezbiva nic jinyho nez cekat nez me to zblazneni do chrise prejde *9* *14* *14* *9* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit