Přejít na výpis diskuzí

Christopher Paolini

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • erago

    teprve ted pred mesicem sem videla eragona jako film.naproto me to zaujalo... *8* *14* ...ted ctu 3 dil a nechapu proc nechtej udelat druhej dil filmove ja sem sice celtla clanek ze eragon videlal ze vsech scifi filmu nejmin ale kvuli tomu prece nemusi jeho fanousci cekat az se nekdo uraci... *5* .je sice pravda ze v 1 dile ve filmove verzi toho hodne nebylo ale fanousci urcite jiste budou radi aspon za neco ne???kdyby nahodou nekdo chtel pokecat napiste mi na emil jetli mate fb a ja se ozvu budu rada kdyz si s nekym budu moct pokecat..protoze ve tride otyhle knizce nama nikdo ani paru takze jeto tezky.. *9* ale jinak se nneuveritelne MOC tesim na 4 dil.. *14* *14* *14* *14* *14* fakt jsem zvedava jak to nakonec dopadne a hlavne jak dopadne Eragon S Ariou..
    • Re: erago

      Hlavně v prvním díle zabili Ra'zaky a ti hrají v druhém a třetím díle docela velkou roli
    • Re: erago

      Já bych byla taky moc ráda, kdyby natočili 2. díl, ale je fakt, že ten film byl natošený strašně! *9* A četla jsem, že netočí druhý díl právě proto, že film skončil a chyběly tam zásadní události, např. Katrina, která se v dalších dílech objevuje často, pak cesta do Ellesmery atd... Jinak se strašně těším, až vyjde čtvrtý díl. Ty knihy jsou naprosto úžasné *3*
      • Re: Re: erago

        knihy jsou primo BOZI ale film ne *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: erago

        Taky zapomněli na Elvu která je důlezita jak v druhem tak tretim dile :-( A katrina je podle nekterych fanousku dokonce hodne podstatna osoba ...nekteri si mysli ze Trn se ve skutecnosti vylihl pro ni ale to jsou jen spekulace fanousku a moc pravdy na tom asi nebude :-)
        • Re: Re: Re: erago

          Tak kdyby se chtěl vylíhnout pro ni, tak by se nevylíhl pro Murtagha ne?! Tyjo, zajímalo by mě, jak to všechno nakonec dopadne *3* Jen doufám, že Murtagh s Trnem neumřou... *3*
  • ahoj

    a nevite nahodou kdy ma vijit 4. dil ????
  • ahoj

    jo a na vic ve filmu uplne zapomeli na solembuma a ty jeho rady mi musite dat za pravdu ze sou dost dulezity
  • Eldunarí?

    Čtu sice zatím jen první díl, ale už mám koupeného Eldesta a připravuji se na Brisingra. Moc se těším, jestli z Christophera vypadne ten závěrečný díl tetralogie Odkaz Dračích Jezdců, Eldunarí. Prý bude zelený a vyjde někdy na nový rok. Těším se! *14* *4* *14*
  • Zkuste něco podobného!!!

    Zkuste podobný příběh jako napsal Christopher Paolini!!!
    A ješte(zatim ale jen jeden)další příběhy, které jsem vymyslela!!!
    To vše najdete na mém blogu www.miskaka25.blog.cz!!!
  • Eragon

    souhlasim s tim, že by se měl tenhle díl natočit znovu!!!!.. Z herců bych tam možn nechala herečku co hrála Nasuadu a herce, který hrál Murthaga (nemyslim to kvůkli tomu, že je hezký(upřímě mě se ten jeho zjev zrovna dvakrát nelíbí.. vypadá jako ten typ co se stará spíš o to jak vypadá než jak se chová-samozřejmě to nevim jistě *3*))a co hrál Broma, protože akorát tihle tři umí alespoň trochu zahrát své postavy!!! Jinak bych vyměnila absolutně všechny!!!!! a hlavně scénáristu a režiséra! ti odvedli snad nejhorší práci ze všech.. absolutně to nezvládli!
    • Re: Eragon

      film je hruza *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: Eragon

      Souhlasím s tebou. Všechny až na těch pár vyjimek bych vyměnila. Ale ten Murtagh se mi tam fakt líbí, jak v knize, tak ve filmu *3* A jinak doufám, že to s ním v té knize dopadne dobře a že neumře!!! *9* *3*
  • Knihy vs. filmy

    Lidi...Ten film byl fakt oproti knize na nic...Nevim, co udelaj s Eldestem, ptz v Eragonu vynechali Katrinu (Roranuho milenku)i Hedvu (holcicku,kterou Eragon omylem proklel)a obe jdou dost dulezitymi postavami...Mam doma Brisingr,chci si to precist,ale sem docela nastvana...Myslela sem si,ze tohle je ten posledni dil a ono neni...Takze busim cekat nekolik let,nez se zase pride posledni dil :( A slysela sem naky drby o tom, ze pry Eragonuv otec NENI Morzan,ALE BROM!!!!!! Tak to me taky sokovalo *7*
    • Re: Knihy vs. filmy

      jj.slysela jsi to spravne opravdu eragonuv otec byl BROM...no taky sem nastvana ze film byl takvej propadak no ale knizky jsou proste super a ten brisingr si fákt precti doporucuju.kdybys chtela pokecet napis na mail budu rada.. *4* *4* *4*
    • Re: Knihy vs. filmy

      ale to je pravda =) zadne drby *4*
  • Eragon ... Eldest ... Brising

    Ahoj ... četla jsem Eragona,Eldest a tedkom čtu brisingr ... těším se na 4 díl a doufám že konečně porazí Galbatorixe *16*
  • Eragon,Eldest,Brisingr

    Pardon teda brisingr* *3*
  • Eragon,Eldest,Brisingr

    Eragon jakop film byl super i když je tam vynechano dost z toho co je v knize ale je to prostě super.A knihy Eldest a Empire jsou prostě boží už se těším na oba dva filmy no doufám že budou a mihly by vyjit za čas i další knihy eragona.Paolini je uplně super spisovatel *14* *14* *14* *14* *3* *3* *8* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit