Přejít na výpis diskuzí

Chuck Schuldiner

OSOBNOST 15.1.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žil jsi svou Death, abych já mohl žít svůj život...
  • Charles Michael "Chuck" Schuldiner (13. května 1967 - 13 prosince 2001) byl americký zpěvák, skladatel a kytarista...DEATH..CONTROL DENIED..
    13.prosince 2011 (10let od jeho umrtí...!!!
  • Chuck

    http://www.paratmagazine.com/files/ image/P38_letak.jpg
  • legenda

    Díky tomuhle článku jsem zavzpomínal na jednoho z nejlepších metaloých skladatelů,který právem vstoupil do síně legend,díky moc!Jen mi tady některý info docela nesedí!Četl jsem,že jeho pravý jméno bylo Charles (proto Chuck) a ne Michael!Je to i na Metal-Archives ve výčtu jeho kapel!A pak když si spočítám jeho věk tak neodešel v nedožitých čtyřiatřicátinách,to už mu bylo,ale nedožitých pětatřicátinách!jinak dobej článek,ať se daří.olsson
  • Mrtví mezi živými...

    Tak teď netrpělivě očekávám prosinec letošního roku, kdy má vyjít dosud neslyšené album, které ještě nazpíval Chuck... no to jsem teda zvědavá. Ovšem o výsledku zcela jistě nepochybuji ani na vteřinu.
  • A tribute to Chuck Schuldiner

    Sice jsem byl ještě malý, když Chuck zemřel, ale když dnes poslouchám jeho muziku, připadám si, jako by to bylo včera. Jeho hudba byla nadčasová! *4* Popaři, hopíci a jiní parchanti kteří si na trika tisknou nenávidíme metal, by se měli nad sebou zamyslet. *13*
  • bengo

    R.I.P

    Hajzl rakovina, odpočívej v pokoji Chucku. *9*
  • tolstolobik

    Death

    Když mi bylo kolem 14 let, narazil jsem při poslechu tvrdé hudby, po mnoha jiných metalových kapelách (Deicide, Obituary, Napalm Death.....) na Death. Od té doby jsem měl a mám jasno, znal jsem nazpaměť každý jeho rif, anglicky jsem neuměl, ale přesto jsem zřetelně vnímal emoce z jeho hlasu a hry. Chuck, spolu s Death jsou pro mě dodnes nepřekonanou ikonou moderního technického "D"eathmetalu. Je to obrovská zásobárna nápadů, tachniky a inspirace.....co dodat..snad jen, jestli je nějaký druhý život po životě, rád bych mu osobně složil poklonu. *3*
  • Re: chuck

    NEJLEPší metalovy kytarista všch DOB!!!!!
    DEATH je mistrovské dílo.Kdyby někdo chtěl tak
  • chuck

    CHUCKK!!!!
  • bůh

    kdyby Bůh poslúchal muziku tak poslúchá Death. *4*
  • Chuck

    Death to je můj život a Chuck je virtuoz ,který se jen tak neviděl! Kytarový Mozart! Čest jeho památce!!!! Díky
  • Bravo

    Flesh And The Power It Holds-to je něco tak dokonalého že to není ani možné....
  • Chuck je legenda

    Death to byla kapela, která neměla ve svém oboru konkurenci,o tom žádná.Když vyšla fošna Leprosy,Spiritual Healing nebo Human,
    tak nikdo nechápal,že někdo mohl složit něco tak perfektního.Chuck byl malý mozart.
    Jeho studna nápadů nikdy nevyschla, vždy přišel s něčím novým a konkurence jenom tiše skřípala zuby.První byl Death a pak vznikaly kapely!
    s pozdravem DAVE.
  • škoda Chucka

    jo Death jsou prostě špička a ty Chuckovy sola ty sou fakt boží škoda že už nežije byl to vyjímečnej hudebník ,to byl Pan někdo
  • SYMBOLIC

    Symbolic mi změnil život. Vždy jsem se stylu death metal vyhýbal, ale Chuck Schuldiner je pro mě po vyslechnutí Symbolic stejný kalibr jako např. RUSH, Genesis, Iron Maiden. Škoda, že už nikdy nebude možnost ho vidět "alive".
  • 13.12.2001

    Když řeknu, že jsem pitomá kráva, tak je to slabé slovo. Kdybych věnovala svou pozornost na jeho nemoc a věděla, že se vybírají nějaké peníze, tak mu pošlu všechno co mám (a klidně bych okradla veškeré příbuzenstvo!). Proč raději nechcípla půlka zeměkoule. Proč umřel zrovna Chuck!!! A jenom proto, že nebyly peníze?! (tahle pravda mi doslova podrazila kolena) S touhle kapelou jsem deptala celý vlak když jsem jezdila do školy a byla jsem hrdá na to, že se mi dostali do rukou a já jsem měla tu čest je poslouchat. Chuck JE legenda na kterou se nikdy nezapomene. Jak tvorbou, skvělým hlasem, tak po hudební stránce. ČEST JEHO PAMÁTCE.
  • God of all gods

    Chuck Schuldiner je pro mně obrovskou studnicí inspirace. Je to můj vzor, idol a bůh. Zaslouží si obrovský obdiv, odvedl obrovský kus práce. Teď si jistě na druhé straně jamuje a páchá obrovskou genialitu. Pokoj jeho duši R.I.P. Nikdy nezapomeneme Chucku. Milujeme tě....
  • Mistr

    Zdravím všechny příznivce této legendy.Ty fotky co jsem poslal jsou z vystoupení v Praze a Ústí nad Orlicí.Opravdu nezapomenutelný zážitek.který se již nikdy nebude opakovat
  • Chuck

    Velmi uznavam Chucka. Je to otec death metalu ako takeho. Ten vokal v Human, symbolic ap.. Brutal, proste parada. Medzi dalsich, co maju brutalny vokal, su Glen Benton, Frank Mullen, John Tardy, John Gallagher, Mark Barney Greenway ap. I love death. Death metal forever.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit