Přejít na výpis diskuzí

Dakota Blue Richards

OSOBNOST 5.9.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlatý kompas

    tak Zlatý kompas jsem ještě neviděla ale četla jsem všechny díly a je to strašně super *5* ale teda podle těch fotek my tam ten Lee taky nesedí taky jsem si ho představovala jinak.....no nic ale dvojku(jedinečný nůž) a trojku( jantarové kukátko) by taky mohli zfilmovat že? akorát ten konec tý trojky *9* *9* *9* to je strašně smutnýýýýý *9* *9* ale jsou to super knížky no a film určo taky musí bejt
    • Jestli se můžu zeptat kde jsi ty knihy koupila a za kolik mám totiž stažený film a chtěla bych časem i knihu předem díky za odpověd *4*
    • Re: Zlatý kompas

      jj máš pravdu škoda že spolu nemůžou být opravdu veeeliiká škoda!!!! *9* *9*
      • quickly

        Re: Re: Zlatý kompas

        Je to smutné jen pro člověka, který se na to dívá z té jedné strany. Vždyť život smrtelníka je krátký.Ale posmrtný život je nekonečný.Po smrti spolu budou hoodně dlouho..takže v podstatě vzato..to nekončí špatně:-)Ale zklamalo mě že umřeli její rodiče..Marisa Coulterová byla moja oblíbenkyně:D
  • Uzas

    Lira je nejlepsi !!! *14*
    • Re: Uzas

      to teda nene milujiho jako vi všichni *16* *8*
      • Re: Re: Uzas

        ja ho miluji vic nez ty *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *8* *8* *3* *3* *3* *1* *1* *1*
  • nič nové

    no je cool . Ale po dokončení filmu zlatý kompas som o nej nič nové nepočula.
    Možno niečo chystá ...? *14*
  • super

    Konečně jsem viděla Zlatý kompas. Sem byla zvědavá jak moc to bude odlišné od knihy, ta je naprosto skvělá a ten film nakonec taky *4* *4* *4*
    Ty herce vybrali super, akorat Leeho a Jona Faa jsem si představovala jinak, ale hodí se na to a Lyry je naprosto super jako v té knize *15* *15*
  • poslední díl

    nevíte tu někdo o če je poslední díl? vždycky jsem ho dočetla do půlky... *9*
    ppísněte nekdo... *4*
  • 1_bella_7

    :)

    Všetko najlepšieeeeeeeeeee *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...

    holce je trinact a uz ma slusnou karieru....ma uzasnej hereckej vykon....jen aby nespadla do drog a podobne
  • 2.díl

    Nevíte něco o druhém díle Zlatého kompasu (měl by se jmenovat Jedinečný nůž - tak alespoň zní název 2.knihy)? Připadá mi, že se další díl snad ani natáčet nebude, protože už je to docela dlouho, co byla jednička, a pořád se o ničem nemluví...
  • Dakota je určitě lepší než jiný herečky.Ale vadí mě to že ještě nenatočily 2 díl Zlatýho kompasu... *16* *1*
    • Podle mě ho už nenatočí ;-)
      • thenilly96
        Prý se má natočit, protože s herci maji smlouvu ještě na dva filmy jenže se jěště neví kdy to bude
  • The Golden Compass

    Myslím si, že aj keď má len 13 určite to dotiahne ďaleko. Dúfam, že sa snej niečo stane a nepodľahne drogám a neskončí na psychiatrii ako niektoré hviezdy. Ak nepodľahne sláve a zostane sama sebou dotiahne to určite veľmi ďaleko. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit