Přejít na výpis diskuzí

Daniela Šinkorová

OSOBNOST 31.12.2006 
236 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • danka je nejkrasnejsi herecka v ceske republice,az bude soutez o nejhezci usmev je jasnym vitezem
  • prečo?

    Daniela, prečo nehraješ na Slovensku? V Česku je vela lepšich herečiek.
  • V rolích se mi líbíte, ale četl jsem rozhovor s Vámi a to bylo dost omezené.
  • Vážená, líbíte se nam v seriálu Ordinace...., ale v časopisech ty Vase roznožky a vystrceny kozy, to je hrůza.
  • Danka je charismaticky clovek,je krasna mimochodem role doktorky je věrohodna,a v bilem ji to moc slusi,a ty bryle se k ni moc hodi,je v nich sexy,dale je,hodna ,mila... uspesna,jen skoda ze v ordinaci,napsali scenar tak ze se rozejde s romanem,je to sice od neho podraz,ale bylo by super kdyby zustali spolu!!!!!!se strejdou si o dance hodne povidame,a snime o tom ze ji uvidime na vlastni oci....je to muj velky sen!!!!!videl ji uz tady nekdo??????? *4*
  • Fakt obdivuju Danielu Sinkorovou...Je to úžasná herečka a zpěvačka!!!!!! *4*
  • Pro Danielu

    Daniela je za 1.super herečka za 2.je hezká za 3.hezky zpíva atd.Zkrátka a dobře je skvělá!pa pa *3* *4*
  • danielka super nejlepsiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *4* *14* *3* *9* *9* *4* *15* *8*
  • ahojky danielko jsi moc super hodna zenska ,hezka , mila ,jsi proste superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pa pa vladka *3* *3* *3*
  • Daniela je super

    DAniela je super!!!kdo by se mnou chtěl o ní pokecat???jen v dobrým!!!604609205 Momentálně nemám credoš ale jakmile budu mít schutí pokecám.je mi 15 *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit