Přejít na výpis diskuzí

Dara Rolins

OSOBNOST 31.12.2006 
465 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sháním film

    Ahoj lidičky,nemá náhodou někdo film zázračný autobus ve kterém hrála Darinka Rolincová? Nemohu ho nikde sehnat a pokud by ho někdo měl,tak ho vyměním za cokoliv co se týká Dary,nebo za něco jiného-popřípadě zaplatím.Mám veškeré nahrávky co kdy vydala,hromadu plakátů,fotek s podpisem a spoustu dalších věcí jako třeba film Takmer ružový příbeh a podobně.Předem děkuji a kdyžtak pište na email. Rabbit7777777@seznam.cz
  • vianocna pesnicka

    ahoj darinka alebo ktokolvek, kto mi bude vediet pomoct. nikde neviem zohnat jednu pesnicku, ktoru sme si doma pustali kazde vianoce. zacinala: raz za rok sa nase mesto zmeni.... ref: vtedy su vianoce, vianoce, vianoce a cely svet sa zrazu stastim, stastim ligoce.
    netusim, ako sa vola, ale velmi by som ju chcela zohnat. my sme ju totiz mali iba na platni a ked som pozerala diskografiu, tak ju tam tiez nikde nevidim.
    ak mi s tym vie niekto pomoct, tak mu uz teraz dakujem
    • Re: vianocna pesnicka

      poslite mi svoju emailovu adresu a piesen Vam poslem.
  • Dara,prajem všetko dobré s Rytmusom aby vám to vyšlo atď ... *3* *4*
  • Je cool mam ji mac rada i když jsem holka jsem jeji nej fanynka je prostě cool
  • Ahoj,Dara prajem všetko dobré s Rytmusom atď pápá :) *4*
  • Ahoj,Dara je dobrá *14*.Chtěla jsem o tobě psát referát ale kámoška mi ho obsadila tak že teď píšu o "Ewa Farná" tak že smůla *13* *10* .TAK AHOJ.
    • To jsi ale jen vyměnila skutečnou celebritu za jinou skutečnou celebritu? co studuješ?
  • Škoda že jsem nikdy nenapíše
  • Ahoj mě by zajímalo jestli je dara romka někde jsem to slyšela ale neřekla bych to do ní tak jestli my to můžete nějak potvrdit díkk
  • slovensko

    Dara prečo nemáš stránku aj na slovensku ? Si skvelá a k tomu aj veľmi sexi .Prajem vela zdravia a šťastia tebe a tvojmu bábätku.
  • gratuluji

    Ahoj Darinko,gratuluji k narození dcerky Laury doufám,že jí Matěj pořádně zapil.A cd D2 je super taneční-paráda.Takže přejí příjemnou mateřskou! *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit