Přejít na výpis diskuzí

Dara Rolins

OSOBNOST 31.12.2006 
465 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday *5*
  • Happy Birthday *5*
  • Milá Darinko,

    přeju ti vše nejlepší k tvým narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a úspěchů. A přeji ať ti dělají Lolinka a Patrik jen samou radost *15* *15* *15*

    Tvůj fanoušek *5*
  • dara je hezká žena má na víc třeba na pitbula pitbul je hezkej daro ty si tvrdá žena máš hopdně fanošku každy tě obdivuje a já nejvíc uplně hořim když zpíváž si huztá no prostě nemám řeč hořim za tebou *16*
    • A nauč se česky telátko :-)
    • A nauč se česky telátko :-)
    • Jsi Přihřáta neb vřelááá horkááá *1* *1*
  • ahoj darinko to není pravda že si ho přejela to on ti tam vlítl že já věřím tobě nechtěla bis zponzor odepiš jo ne je to na tobě jastli jo tak si dej na fejzbuku deniska bledá přidej si mě do přátel a já si te přidam jo to není problém jo tak si mě pridej jop darinko já ti věrim a ty mě taky mužeš věřim a ty mi taky mužeš věřit
    • Mila Jano z jake jsi planety?Mam pocit ze tvoje komentare jsou psane kryptonstinou nebo nejakou jinou vesmirnou reci.Halo -tady planeta Země.Tady bychom byli radi aby zle skutky byli potrestany a spravedlnost vyhravala.Nestava se to,nicmene by si to většina z nas prala.
      • Já ji nesoudím, ani se jí nezastávám. Je to její věc, její problém a nikdo z nás s tím nemá nic společného, tak nechápu, proč to proboha ještě řešíte?!
        Nehody se stávají každý den, dokonce daleko horší a většina z vás si toho ani nevšimne. Maximálně to vidíte jednou či dvakrát ve zprávách a dost. Za to, když je to celebrita, musí se to řešit několik let. Samozřejmě. A je úžasné vidět, kolik lidí nemá na práci nic jiného, než se hádat a pomlouvat někoho, koho vlastně osobně vůbec neznají. Místo, aby se naučili třeba pořádně česky, hmm? :)
  • DARO TY NEMÁŠ MOC PENĚZ CO A RITMUSE ZAJÍMÁ JEN TO AUTO *1* *2* *15* *3* *11* *11*
  • AHOJ DARO SEM TVUJ NEJVĚTŠÍ FANOUŠEK CHTĚLA BYCH ABYS PŘIJELA NA MOJE NAROZKY ODEPIŠ *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
    • Jeď, Darino, jeď. Hlavně se už nevracej. Vlastně...vzhledem k tomu, že přejíždíš lidi, tak se raději nech odvézt.
    • Denisko, ty ses ale tozšoupla!!! *1* *1* *1* *2* *2* *2* *15* *15* *15*
  • Když někdo zabije člověka z nedbalosti(nespekuluji ani o tom jestli je po flámu a s ňákým promile v krvi)- může se stát, tak dle našeho právního řádu by měl být potrestán a to řádně, pokud je to prachatej křivák a penězi podmaže vše v průběhu šetření činu, tak je to neskutečný darebák a ač nejsem pomstychtivý, tak takovému darebáku přeju, aby někoho z jeho rodiny převálcoval třebas Mr. Janoušek a ještě se mu poškleboval! *5*
  • Na toho clovicka ,pod pseudonymem Rigil nema cenu reagovat.Ten by pro Darinu dejchal.Vzdy bude hajit jeji hnusne skutky.Darina by ho za to mela platit!Byl by v baliku.Je hezke mit nekoho rad ale fanaticke uctivani je nemoc!Neni soudny!Protoze normalni clovek by uznal,ze Darina udelala spinavost i kdyz ji k smrti miluje a haji ji pred nama hajzlikama co Darine"tak strasne krivdime!"My vsichni jsme tak -moc -zli protoze chceme aby byla potrestana!!!!!
  • A vy jste taky neudělala nic špatného, co??? Vadí mi, že sebe děláte svatouška a bohyni a to přesně vytýkáte Daře, tomu se říká pokrytectví, víte??? Pusťte si radši nějaký dobrý film a Darinku nechte bejt, ju?
    • Já ze sebe nedělám svatouška, ale na jejím místě bych té poškozené paní projevila možná trochu víc úcty a pochopení. Darina se celou dobu tvářila, jakože se jí to netýká. Jako kdyby místo člověka přejela kocoura. No je vidět, že máte dost zatemněno, milý Rigile. S Vámi je zbytečné cokoliv řešit. Je mi Vás líto a Dariny taky.
      • Ty máš taky velmi zatemníno v té hlavince, co??? Tohle nepíšou normální lidi, to píšou ubožáci, kteří mají nějaký mindráčky a nevědí co se sebou. Ty jsi taky jedna z nich...
        • No je vidět Rigile,že máš asi stejný charakter jako Rolincová. Vrána k vráně sedá. Termínu "spravedlnost" ty říkáš mindráky? Je mi tě líto chudáčku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit