Přejít na výpis diskuzí

David Bowie

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David Bowie

    David Je skvělej hlavně ve filmu Labyrinth tam je nádhernej hned bych se do něho zamilovala *14* *14* *14*
  • Wow

    Bowie je tda fakt good...xD Trošičku výstřední ae aspoň neni nuda...:-D Má fakt supr písničky :)) *15*
  • tanusha84

    SUPER SPEVAK

    Najradsej mam pesnicku Let's Dance. *4*
  • q.catherine

    ...

    Ashes To Ashes...
  • david

    David je nej nej nej jeho hudba je nej nej nejlepšííííííííííííí
    • verca95

      Re: david

      souhlasim bez nej bych byla ztracena ve svete shitovyho popu..on je lepsi one umel udelat super pop *5*
  • pls

    ahojky lidičky potreboval bych sehnat co nejvic veci ohledne davida bowia
    tak kdybyste byly tak hodni a ja bych Vam pak taky s necim pomohl tak dekuju ahojky pls *14* *4* *5* *8* *16* *8* *5* *13* *9* *9* *3* *3* *14* *4* *10* *7* *14* *5* *9* *1* *1* jainak kdybyste mohly tak na kryzam@seznam.cz
  • Bowie

    Ahoj lidičky, mám podobnou prosbičku jako spousta ostatních. Chtěla bych sehnat dceři pod stromeček hudební pohádkový film na DVD "Labyrint". Může mi, prosím někdo poradit, kde bych tento film mohla koupit popř. kde a jak ho získat? *4* Díky předem....
    • Re: Bowie

      Ahoj, pokud ještě nemáš Labyrint, mrkni na stránky www.warforum.cz, přihlaš se a v sekci CZ a CZ dabované filmy ho najdeš *5* *1*
  • Bowie

    Ahoj lidi nemáte někdo filmy na kazete a nebo na dvdcku Bowie: The Video Collection (video film), The Hunger, Krasny Gigolo, ubohy Gigolo, Muz ktery spadl na Zemi.. muze to byt i anglicky.. Díky moc *4*
    • Re: Bowie

      Taky se připojuji k žádosti. Jediný film s Bowiem, který jsem doposud sehnala, je Labyrint (warforum) a nic jiného nemůžu objevit... Kdybyste někdo věděli, kde se dají najít, nebo se i dají koupit, prosím, napiště.
      Moc děkuji! :-)
      • Re: Re: Bowie

        no nejvic toho maj v bontonlandu.... tam maj snad všechny jeho filmy....
  • je prostě super.co dodat *14*
  • Space Oddity v roce 99 ?!?

    *13* *13* *13* a to neni všechno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit