Přejít na výpis diskuzí

David Bowie

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co říkáte na to, že měl Bowie letošní červen během koncertu v Praze infakrt? To je docela hustý, co? Na tom koncertu jsem byla, takže to bylo docela šokující. Ale snažil se a byl dobrej!
  • Bowie

    Ahoj lidičky, mám podobnou prosbičku jako spousta ostatních. Chtěla bych sehnat dceři pod stromeček hudební pohádkový film na DVD "Labyrint". Může mi, prosím někdo poradit, kde bych tento film mohla koupit popř. kde a jak ho získat? *4* Díky předem....
    • Re: Bowie

      Ahoj, pokud ještě nemáš Labyrint, mrkni na stránky www.warforum.cz, přihlaš se a v sekci CZ a CZ dabované filmy ho najdeš *5* *1*
  • tanusha84

    SUPER SPEVAK

    Najradsej mam pesnicku Let's Dance. *4*
  • Nemůžu uvěřit! Před pár dny jsem tu géniovi přála k narozeninám a k novému albu a nyní? :'(
    Odpočívej v pokoji... Náš génie.. stále tě budeme milovat! ♥
    • navždy tu s námi zůstane jeho úsměv, jeho zajímavá tvář, jeho hudba..
      ...sbohem.. Dejvíku.. nezapomeneme. <3
  • .

    zkrátka Ziggy *1*
  • Ta zubatá se na přelomu roku nějak "rozjela". Napřed Lemmy a teď David. Ještě včera večer jsem si pouštěl geniálního Ziggyho Stardusta a ani ve snu by mě nenapadlo že na druhé straně zeměkoule v tu dobu z Davida vyprchává život a když jsem dnes ráno tu zprávu uslyšel z rádia bylo mě do breku.
    Tak tedy sbohem Ziggy...
    • Já taky pláču..
      Byl krásný a úžasný.
      Sbohem .. Dave.. <3 :'(
  • Na něm je také úžasné to že jeho oči mají každou jinou barvu. Třeba je to znamení, že je fantastickej! Hlavně jeho Changes spolu s Butterfly Boucher!
  • Po roce opět vše nejlepší!!! BlackStar nemá chybu! *14*
  • Nikdo tu nezmińujete film Merry Christmas Mr. Lawrence což je škoda v tomhle filmu se také velmi prokázalo jeho herecké nádání které tento přitažlivý chlap má.... :D je to dobře natočený film...
  • Všechno nejlepší... Za 2 dny to bude rok co je pryč. Ale pryč je jen fyzické tělo, ale jeho duše tu je, protože ji vložil do své hudby <3 RIP, a hezké narozeniny tam nahoře! Byl dokonalý a navždy bude <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit