Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Písničky Davida Deyla .....nádhera a skvost.
  • Jsi skvělý mám moc ráda tvoje písničky jen tak dál
  • Je fakt dobrej

    Kluk má opravdu talent. Sám hraju na klavír a opravdu má pro muziku cit. Přeju hodně úspšchů . Mates *4*
  • už se těším až za se přijedeš do CHEBU
  • ahoj DAVIDE jsem tvoje fanynka
  • moc miluju tvoje písničky
  • mám moc ráda davidovo písničky *14*
  • Lady.Mandrage
    Tak toto je jeden z mála osobností, která se může Cenit.... Není namyšlený,je talentovaný a velmi milý...A proto si ho velmi cením jako zpěváka i Jako člověka :)Když sem byla na jeho koncertě přesně před Rokem v Rumburku, neznala sem od něj skoro žádnou písničku, ale moc se mi jeho zpěv líbil,, a nejvíc mě dostalo když se mě ptal na Jméno,, tak mi tam stejně místo Kátě napsal Cate :).... Pak sem na něm byla v Hrádku,, nwm proč ale děsně mě tam nudil :/ Možná to bylo tím že sem byla celej den protivná :D Pak sem se s ním šla vyfotit,, a to byl taky velkej rozsek !!! :D A po týdnu od Hrádku byl v České Lípě :) A já šla na jeho Autogramiádu a jako dycky sem se s ním musela vyfotit :D A nejkrásnější na tom bylo to že si mě z toho hrádku Pamatoval a při fotce mě Krásně obejmul.... Takže na Davida jen tak nezapomenu :)))) *3* *14*
  • Máš písničky, které chytí za srdce. *14* *14* Pouštím si je pořád dokola.Jsi super
  • david

    davidek znam ho uz par dlohych let *1* *1* njn cas leti je uplne uzasnej ke zpevu neni co dodat uplne fajn kluk *3* nikdy na tebe nezapomenu *4* *4* jsi proste uplne nej *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit