Přejít na výpis diskuzí

David Garrett

OSOBNOST 28.10.2012 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že u nás není agentura, která by byla schopna tohoto špičkového houslistu přivést i k nám do ČR. Naživo to musí být opravdu velký zážitek.
    • pravda
  • David je velmi přitažlivý muž,a jeho hudba pohladí po duši
  • Nevíte zda neplánuje koncert v České republice?
    • U nás bohužel ne,ale v říjnu má 2 koncerty v Mnichově a jeden v Norimberku,což jsou města,do kterých jezdí vlaky i busy z Česka několikrát denně a navíc to jede zpátky i v noci,takže nemusíte platit za hotely v Německu.Lístky se dají objednat přes oficiální stránky Davida Gerretta,kde si můžete objednat i konkrétní místa k sezení.Ceny se pohybují od 50-150 euro.Je třeba si však pospíšit,protože už teď je téměř vše vyprodáno.Já si to letos už rozhodně nenechám ujít :)
      • a už máš lístky?a jak tam jedeš?
        • lístek už mám na 21.10. do Mnichova a nejspíš tam pojedu dopoledne vlakem a zpátky 1.30 v noci busem.
  • David Garett je nejen vynikající houslista, ale



    Být účasten koncertu s Davidem Garrettem, to je hluboký zážitek, na který hned tak nezapomenete. Je to velmi sympatický muž, kterému nezmizí z tváře úsměv. Je ochoten se vám podepsat, s vámi se vyfotografovat,prohodit pár slov. Je prostě úžasný, skromný a neokázalý...
    • Závidím *3* ,vidět jej je mým velkým přáním... snad se někdy vyplní.
  • Včera jsem viděla koncert Davida Geretta na německé televizi. Něco tak fantastického jsem už dlouho neviděla. Opravdu super zážitek.
    • magdalena.pavlikova
      Souhlasím.V takovém podání se vážná hudba ,musí líbit i dětem. *1*
  • David Garrett mě přivedl k vážné hudbě, nádhera. Ty jeho housle slyším všude. Jeho koncert musí být neskutečný.
  • při poslechu davida mi jde mráz po zádech,takže super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit