Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Blbec

    jj a ty hovado blbečku on je nej nej zpívá plostě hezky
  • Re: Re: jste tu hluchy?

    Super vystižené!!!!! *15* *15* *15*
  • jájájá

    david je naprosto božíí krásně zpívá a je naprosto úžasnej *3* *3* *14* *5* *8* *4* *14*
  • Re: jste tu hluchy?

    Jenom mu závidíš že tak hezky zpívá a je tak hezkej *13*
  • Re: jste tu hluchy?

    tak za 1
    ty vypadáš jak kravské hovno tak se nad něho nepovyšuj
    a za 2
    Vsadím se že zpíváš jako splachovač u záchoda
    takže z toho vyplýva že ty si magor a on hvězda *15*
  • Re: Blbec

    a ty si hovado blbečku *13*
  • Blbec

    Je to debil nic jinýho
  • jste tu hluchy?

    chapu,ze v vama nactiletyma hormony mlatej,je to takovej ten sladousek,co se tvari,jak kdyby neumel do peti napocitat,ale holkam to prijde taaaak sexy....jinak jsme teda nevidela 15ti letyho kluka co je sexy....to chce trochu vyzrat.a ten hlas?prosim vam probudte se!z cely pisnicky nezkazi dva takty....je tam jen kvuli tomu,ze si soukup rekl,ze svym ksichtikem pritehne pubertacky...ale zpet teda oslnujici nema
  • CZECH ZAC EFRON

    Jo nekdo tu psal ze je smeskou zaca efrona a juliana zahorovskyho. mas pravdu osklivej jako zac efron je a zpiva stejne hrozne jako julian zahorovsky presne si to vystihla.. gratuluju uz jsem myslela ze jsem tu jedina kdo ma vkus. A vy se vzpamatujte vy patnactilety mimina...
  • super david

    Je naprosto super, sexy a nadherne zpiva...
  • kokot

    je to kokot
  • Milááášek

    holkz dejv v yakulisi je hodne kamaradskej a milej...kdzy sme se s nim fotili a nesel fotak tak bzl trpelivej a vubec mu to newadilo a dzs sme mu dalz plzsackz dcl sme ho dojalz a porad nam dekoval...fak slunicko...ale ya to tereya vagnerova je pekna fifina a je namzslena jak neco...jako srz do ji ma rad ale je to fakt""" *3* *14* *8* *4* *4* *4* *3* *13* *1* *1* *1*
  • David

    Ahoj... Je pěkneej hodně no... A zpívá taky pěkně no... *1* *1* Jak vždycky slyším jeho hlas tak pribehnu k tv a sem prileppená na obrazovce *1* *1*
    No ale je sice peknej a hezky zpívá.... ale zajímalo by mě jaký je normálně....Občas mi příjde že se chová tak že mám až moc seběvědomý...Ale nevim mno...to je jenom muj nazor... *3*
    Ale jako definice: *3*
    DAVID JE HEZKEJJ A ROZTOMILEJ KLUK, KTEREJ PĚKNĚ ZPÍVÁ....!!!! *4* *14* *14*
  • Kliid..xD..

    Holky kliiid je to jen obyčejnej kluk..xD..Ale v X Factoru je to jeden z nejlepších..x).. *14* *1*
  • Re: david

    Tak já teda kvůli oběma *14* *4*
  • Konečně nová image

    Lidi povím vám, že jsem se dočkala, David Gránský má nový vzhled. Je mnohonásobně lepší než ten předtím, tý ''šedý myšky'' a slušňáčka. No rozhodně ti to Davide sluší víc :) a zpívat na svůj věk umíš doost dobře.:)
  • Re: vítěz David

    JJ to taky doufám že to vyhraje protože uplně sladkej a celkem mi připomíná Joshe Hartnetta..oba sozu moc sladký a roztomilí moc Davídkovi fandim a doufám že to vyhraje... *14*
  • láááf yea

    Chodila sem se skoro stejnym klukem, ale podved mě..... no co ale Davídek je upppeeeeeee božííííí milášQuju tě! mít tk tvoje ICQ :( *14* *14* *14* *14*
  • Davča je...

    Davča je *muck*...a cute atd...kwááásnej...a boží...no radši ho nebudu přechvalovat x) *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vítěz David

    *3* doufám že to vyhraje, protože krásně zpívá a je fakt sladkej. Je hrozně rozkošněj když je nervozní. Moc mu fandim. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit