Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jinak

    Jak jinak než vše nej k narozkám Davide *3*
    nezlob se ale musím ti to říct...ze začátku jsi byl strašně moc moc hezký kluk, ale pak ses moc přesladil...
  • mija6994

    ble

    Fuj pryč s ním *9*
  • Mno tak taky nejky...

    Jzss...já nwm co wšichni děláte..tak ma narozky..ale je to obyč člowíček jako každej jinej..sice je hezkej..ale to je wše..stejně ted ma holku tak si holky nedělejte planý naděje.. *9* *1*
  • avril122

    Vše nej.

    Všechno nejlepší k tvým 17. narozeninám,hodně štěstí,zdraví a úspěchů. *4*
  • Re: FUUUJ

    tak chci vidět tebe jak budes zpivat ako von.no? sam pomlouvaz a hovno umis si fakt ubohej a out!!!!
  • Vše nejky

    Vše nejky k narozkám hodně štěstí a lásky a hlavně úspšchu *3* *4*
  • janiska97

    hihi

    happy birthday to you happy birthday to you happy birthday dear David happy birthday to you
  • mauutinka

    Narozeniny

    Vše nejlepší k tvým narozkám
    *1* *3*
  • FUUUJ

    Vypadá jak buzna a zpívá jak debil. Stejně už zapadnul a už o něm naštěstí neuslyšíme....
  • cindy.ka

    Happy Birthday

    Happy Birthday davide *4* *4*
  • Re: Re: Re: Davídku

    Já souhlasím!!! David sem podle všeho ani enchodí a nikdo není zvědavej jak mu nějaká jeho fanynka píše jak moc ho miluje a aby jí napsal.Je to pěkně trapný!!!
  • lucinnka

    Davííd...............................je debil

    Fakt nevim co na něm vidite!!!Když je to normalni kluk ktery vystupoval v X-factoru!!!fakt sorry jestli se vas to dotklo ale to je muj nazor!!! *3* *5* *5* *1* *1* *13* *8* *5*
  • cassie4

    Re: Davíí

    jj taky přeju všechno nej!! *4*
  • paflinka

    Davíí

    Davčo všechno nej nej nej k narozkam..... *14*
  • ajusinkal

    fuj

    nesnáším ho ani zpívat neumí!
  • miluji

    já miluji davidka je to moje prdelka víte jak to myslím.... *1*
  • Re: Davídku

    hmm...taky miluje Dave.......Listera *1* je to proste hustej typek mno ae co si budem vykladat na Arnieho stejnak nikdo proste nema *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Davča

    Cože??? To snad nemyslíš vážně...?!? Srovnávat tak skvělýho zpěváka Jesse s nějakým amatérem z x-factoru... Jo, s tim Zacem má možná tak společnyho to, že oba sou namachrovany, ale Zac je aspoň hezčí. Toť vše!
  • kuraimo

    Re: Re: :-(

    ale stejně mě dostalo "vůbec tě nesnáším" prostě :D mě přijde, jakoby to psal, že je to právě naopak :D
  • Re: :-(

    hahaha podívej se nejdřív na sebe a pak mel jo!!!!!! *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší