Přejít na výpis diskuzí

David Škach

OSOBNOST 2.3.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: David

    Hm, drsná země, jemná whiskey *1*, ale to je zas Irsko. Asi sem blbá ale vysvětli mi co je to naradovec?
    díky
  • Re: David

    Jo tak to mas tedy pravdu. Nemyslim, ale ze to byly drogy. Anglie je drsna zeme pro cesky lidi, ktery tam jedou pracovat. Taky jsem si to zkusila. Vypada ted fakt hrozne. Ales je ted podle nej naradovec a to je uz co rict. *9*
  • David

    Ahoj, já když srovnám jak David vypadal když Lunetic začínal a jak vypadal ke konci a po rozpadu, nemluvě o tom jak vypadá teď, tak se nemůžu zbavit pocitu, jestli taky nejel v drogách, doufám, že ne.
  • Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    Myslim, ze David se ted netopi v luxusu a i kdyby ano, tak by si urcite nevydrzoval tebe. *3*
  • Davídek

    Davídek byl nejlepší. TEd se ale asi ztratil sam v sobe. *7* I kdyby se stal zazrak a vratili se, tak uz asi bez nej. *9*
  • david

    jj byl krasnej nejhezci z luneticu proste k sezrani *14* *14* *14*
  • Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    Vlastně ani teď nejsi k zahození, i když postrádáš šmrnc, co jsi měl dřív, ale to není na závadu, kdyby si měl zájem, docela ráda bych se s Tebou seznámila *3* *14* Jestli máš hodně peněz a jseš schopnej mi poskytnout vysoký komfort a luxus, který je pro mě ze všeho to nejdůležitější, ráda si s Tebou začnu a nechám se od Tebe klidně vydržovat. *14* S láskou Péťulka *3* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit