Přejít na výpis diskuzí

Dean Reed

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V mém srdci žije dál

    Jsem velkou obdivovatelkou Deana Reeda.Chtěla bych mu věnovat vzpomínku k jeho dnešním nedožitým narozeninám.Vážím si ho za jeho postoje vůči bezpráví,za jeho smysl pro spravedlnost,za jeho myšlenky a cíle které měl a dokázal je realizovat,za jeho upřímnou srdečnost k lidem.Vděčně poslouchám jeho písně kterými nám na svých koncertech rozdával radost,sílu,odvahu,štěstí,lásk u a nezapomenutelné chvíle.Byl to člověk s obrovským srdcem,obětoval pro dobro a mír na celém světě přepych a slávu kterou mohl ve své rodné zemi mít.Byl velmi přátelský,srdečný,nedělal rozdíly mezi lidmi,choval se ke všem jako by byl jedním z nich.Svým okouzlujícím úsměvem,svou srdečností si získal každého kdo měl tu čest setkat se s ním.Nebyl zpěvákem jen politických písní,jeho písně jsou o životě.Vyjadřoval jimi své pocity,své myšlenky,své cíle.Věřil v dobro,věřil,že stojí na správné straně.Postupem času začal pochybovat,všechno nebylo tak jak si představoval,čemu věřil.Nebál se vyjádřit nahlas své názory,své pochyby a to se mu stalo osudným.Dean Reed byl mimořádný člověk který usiloval o spravedlnost,o dobro a mír na celé planetě.Jsem nesmírně vděčná,že jsem žila v době kdy žil i on a mohla ho poznat.Dean byl,je a bude navždy mím obrovským vzorem.V mém srci žije dál!!! Vzpomínám s láskou. *14* Věrná fanynka
    • Re: V mém srdci žije dál

      Mám podobný názor-lépe bych to neřekla.Julie *3*
    • Re: V mém srdci žije dál

      souhlasím těší mě že jsou lidé kteří na něj nezapoměli,mrzí mě že radia ano.
  • Dean nebyl najivka!

    Dean Reed nebyl zadna najivka aby nevedel co se kolem neho deje dnes se na to zapomina ale mel obrovsky uspech v tak zvane vychodni evrope a miliony fanousku po svete.Myslim ze prinesl mnoho lidem muziku kterou chteli slyset a za to mu patri dik.Taky neverim ze by spachal sebevrazdu kolem jeho smrti koluje mnoho nejasnosti!Jedno je jasne Dean Reed byl prima chlap!
  • Deano žiješ?

    Jsem fanynkou od školních let,nakreslila jsem si tužkou portrét s kytarou v životní velikosti a mooc jsem si přála na něj podpis.Ve škole mi ho zasklili-bez podpisu-nedostala jsem se na konzert.Jeho vystoupení měla užasný optimistický náboj,dokázal jím strhnout dav.To dokáže jen OSOBNOST.Znala jsem pár lidí kteří měli tu čest osobně ho znát-potvrdili,jeho milou povahu.Hodně se mě dotkla smrt a její oškivost-to si nezasloužil.Podivné okolnosti jeho skonu mě přivádí na myšlenku,že žije pod ochranou svědků,vždyt není ani v hroběna Berlinském hřbitově,kniha která tu vyšla mě v tom povzbudila-no je to už 21 let,to bývá vše promlčeno-Dnes potřebujem věřit v dobré konce.DEANO VRAT SE ! Zazpívej nám.Nebo se jen USMEJ.Julie *4*
    • Re: Deano žiješ?

      Tento herec a zpěvák mne minul ve školním období. Dokonce jsem měl i jeho LP desku a viděl film Pokrevní bratři. Moc o něm nevím - nicméně byla to osobnost s obrovským charisma.
  • Je opravdu hezké, že se na tohoto příjemného člověka nezapomnělo.Jeho smrt určitě nebyla sebevražda,ale život mu nejde vrátit,jen poslouchat jeho písničky a vzpomínat.Chtěl,aby byl svět lepší pro všechny a podívejte se dnes,jak žijí obyčejní lidé,my,naši rodiče!Drahota,nejistota v práci,exekuce,politici z nás dřou kůži a sami jsou vyžraní jak vepři.My musíme vyjít s málem a oni berou statisíce!Hádají se v parlamentu o hovadinách,ale pořádné zákony platící pro všechny neutvoří.Jen jejich pohodlí a plná koryta je zajímají!!!!A pozor,opatrně na naše nepřizpůsobivé spoluobčany,aby je nic nerušilo.my makáme a oni dělají problémy a žijí z našich daní!!!!z našeho státu je vemeno západní evropy,která nás umí pěkně dojit a my to oddřeme.tak jaká svoboda pro naše lidi,jen našich menšin se to netýká,ti mají svoje dávky!!!takový svět Dean nechtěl a proto asi musel zemřít.Držím vám všem palečky,vám co jste na něho nezapomněli a moc vám přeji,ať se vám v téhle zasrané době daří:A hodně zdravíčka a těším se s vámi z dobré muziky.Zdravím vás všechny! *3*
    • Co dodat? Jen to že je to pravda a smutné.
    • jó,to mistr pan Kocáb ví víc a možná zná i odpovědi na pár otázek,je taky jedním z tvůrců této doby a možná že i na jeho rukách leží krev tohoto zpěváka,jednou to bylo zmíněno i v médiích,že se měl účastnit atentátu na tohoto člověka,no,může být hrdý i s jemu podobnými co dokázal!Být na jeho místě,čekal bych minuimálně boží soud.jen jestli se s takovýma hajzlama chce bůh vůbec zajímat!!! *16*
  • Dean Reed byl mimořádný člověk

    Byl to člověk s obrovským srdcem, chtěl dobro pro všechny lidi,bohužel mnozí jeho hlásání překroutili a zneužili jeho osobnost k přívlastku komunistický.Dean Reed ovšem nikdy nebyl členem žádné KS!Až prohlédl všechna ta neřádstva, stalo se mu to osudným.
    Navždy zůstane symbolem lidské dobroty a upřímnosti.
  • Our summer romance- menší hit?Zajímavé, že tímto "menším hitem" předstihl v Latinské Americe i Elvise Presleyho...a pak že spáchal sebevraždu? i tady vidím neúplnost Vašich informací, protože jeho smrt není dodnes objasněna a aby se dobrý plavec chtěl utopit? nevěřím...zvláště když se tak stalo krátce před začátkem natáčení jeho nového fimu o událostech u Woudned Knee 1974... více informací se dá nalézt na německých stránkách věnovaných Deanu Reedovi www.deanreed.de/deutsch
    • Re:

      Konečně moudrý názor na jeho smrt.Čirou náhodou jsem mluvila s Václavem Neckářem,když jel na jeho pohřeb do Německa.Nejen,že byl první od koho jsem se o záhadném úmrtí Deana dozvěděla,ale sám se divil jak je to možné!
    • Re:

      ...jsem rad že na Deana ještě někdo vzpomíná v dobrém v této době ,díky (je to plavba proti proudu) zatím ahoj. j.v.
      • Názor další

        Myslím, že Dean Read byl zajímavý muž. Určitě to myslel dobře a nešlo mu jenom o peníze a slávu. Větší kariéru by udělal v USA, ale to by musel zapřít to co cítil a to mu za to nestálo. Jeho písně jsem neposlouchal, ale byl vážně zajímavý, škoda, že zemřel.
        • Re: Názor další

          Byl vším,milovala jsem ho a jeho smrt mě velmi zasáhla,poprve jsem pro někoho plakala.Ted pláču neustale,jak se ta doba strašně změnila a přemýšlím,za co vlastně bojoval?A proč mu ke smrti ti jeho komunisté tak dobře pomohli?No nic,my stárneme a budeme čím dál víc vráskovatějši a on umřel mladý a krásný,možná to i tak chtěl!Nezapomeneme na Tebe Deane!
          • Re: Re: Názor další

            To bilo hezky povadane. vicej ani netreba rict.
  • Dean Reed in Russia

    Dear friends! We have in Russia fan-club too at www.DeanReed.ru!!! Welcome!!!
    there are very many free Dean's songs and video<very many information<pictures of Dean. We have correspondence with Dean close friends,the one of our member is Dean's grave keeper... I think we must top be together - all persons,whicj need Dean,which keep Dean in heart to now!!!
    We shell overcome!!!
  • taky mu fandím

    Proč sem píší urážky ti, co ho nemusejí?asi se nudí. Jsem ráda, že si někdo vzpomene v dobrém.
    Má kamarádka ho osobně obsluhovala v baru,u hranic, kde se občas setkal s Václavem Neckářem.
    A´t si ho uráží kdo chce, byl to milej krásnej chlap,kterej uměl zpívat a potěšit davy. RISKOVAL hodně, když opustil zemi takových možností, aby skončil někde v NDR, zpíval revoluční písně po zemích, kde nebyla svoboda
    a ještě zpíval úžasné country, natočil filmy, prostě borec.¨Moc mě mrzí, že se od něj nedá sehnat nic kloudného, kniha byla fajn. Sháním desku s písní oda ala alegria.Diky za cokoliv.
    d
  • Bajecny clovek a zpevak , moc radosti rozdal lidem
  • Zdravím všechny fanoušky

    Nejsem už nejmladší a D.Reed je moje mládí. Vlastním LP (jde přehrát na CD) a určitě jednu, možná i dvě fotografie s podpisem. V době jeho největší popularity u nás jsem si mu o ní napsala.
    Chtěla jsem je prodat na Aukru, ale dnes jsem se náhodou dostala na tyto stránky, takže pokud budete mít někdo zájem, napište. Zdravím
    • Re: Zdravím všechny fanoušky

      Dobry vecer, pravie sem cetla vasi ponuku a rada by koupila postupne vsechno alebo vsechno spolu zalezi aj na cene . Ja shanim od Deana proste vsechno uz dlouho az tedkom sem se k tomu dopatrala. Ja ho posloucham uz od 6 sti let a je mi 40. Je moji srdcova zalezitost. Dekuji.
    • Re: Zdravím všechny fanoušky

      Ahoj . Ja mam moc rada Deana Reeda uz od 6 let ho posloucham nemuzu zehnat od neho bud LP alebo plakat. Mnela by velky zajem o to co pokoukam. Budu rada kdyz mi odpovis na moji email www.JancovaMisa@zoznam.sk dekuji.
    • Re: Zdravím všechny fanoušky

      ahoj,to je fajn že maš LP od Deana Reeda. Mohla by si ti rozmnožiť a jedno by som si kupil od Teba aj ja.diky
      Dušan
    • Re: Zdravím všechny fanoušky

      Koupím LP Songs for you, Dean Reed a jeho svět, RnR Country Pop. Ostatní dvě LP z roku 1981 a 1986 mám. Děkuji Lenka


      tel.774971582
      • ioly

        Re: Re: Zdravím všechny fanoušky

        Mam Dean Reed a jeho svět,ioly@deanreed.ru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit