Přejít na výpis diskuzí

Deborah Kahlová

OSOBNOST 7.10.2009 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Debi - v tom zpěvu pokračuj...

    ...určitě se nenech odradit nepostoupením v Superstar, byla by to chyba. Slyšel jsem tě jen v té poslední písni, ale i z té jedné se dalo vycítit, že máš v sobě něco víc, bylo cítit, že i porota to cítila a já ti říkám jako "slyšící" muzikant!!!
    P.S. Jen si dej pozor, aby když dojdeš nějakých úspěchů, tak aby ti to nevlezlo do hlavy - u tohohle fenoménu cítím, že to pak těm lidem leze na mozek a často se jim to promítne do "kvality" hlasu. Ty jsi zatím v poho... *3*
  • Objev

    Debbi je mladá zpěvačka s krásným hláskem. Je super, že většinu písniček zpívá v angličtině. Je to nový objev na české hudební scéně. Držím palce. *14*
  • goldenka

    podovod!

    leos rekl sptne tel.cislo!!bych rekla ze to nechcou resit aby nemeli ostudu!protoze vsecky videa na nova.cz jedou krome debie(2 CHYBY U JEDNOHO CLOVEKA)......proste nova vsecko zapira a nechce mit skandal!jedine video je na youtube!jo a taky nechapu jak mohl nekdo posilat hlasy adriane kdyz v prvnim semifinale vubec nezpivala ale zkrehotala!!!to se mi zda divne aby mela min hlasu debie nez krakorajici adriana!!proste to zapiraji a nikdy se nepriznaji,protoze debie zpivala skoro ze vsech nejlip,,takze nemela vypadnout! *14* 4rever*
    • goldenka

      Re: podovod!

      ***podvod
  • wendy92

    Proč vypadla tak brzo?

    Nechápu proč vypadla tak brzo, byla tam spousta horších.. přišla mi strašně zajímavá, fakt škoda že tam byla jen takovou chviličku
    • zenonqua

      Re: Proč vypadla tak brzo?

      ne??? podla mna mala vtedy vypadnut pavlina!!! ne deborah!!! spievala uzasne!!!
  • Debbi je prostě super!!! *14*
    Byla u nás na náměstí avyfotila se se mnou a mávala nám z auta!!!
    Nic jiného než-SUPER *3*
    Je nej,nej,nej,nej!!! *2*
  • debbi

    Debbi k nám chodí do třídy! Já, Julča a Zuzka si vždycky hrajeme na paparazzi, a fotíme jí, natáčíme jí! Samozřejmě tajně my se jí stydíme se jí zeptat, jestli se s náma nemůže vyfotit! Na koncertě bych se nebála, ale když je na chodbě v kroužku ještě s veelkou partou, tak se docela stydíme no!
  • mě se taky její písničky moc líbý je to taková česká hippies :D a je fajn že spívá i v angličtině nebo tak napůl a něco v česštině mě to vyhovuje *7* a možní je to i dobře že nedošla v superstár až dokonce,protože se prostě postavila na nohy a aby v superstar nedostala spis odpurce , ja to nemam rada jak sou vsichni uplne poblazneni do jednoho a druhy do druhyho a malem se z toho vsichni.... :D no
  • terka000

    Touch the sun

    Písničku Touch the sun jsem poprvé slyšela v Dobrém ránu na ČT1,ale pustila jsem televizi v polovině a nevěděla jsem kdo to je.Myslela jsem si,že je to nějaká americká zpěvačka.A ona to byla Debbi!
  • nika1979
    DEBORAH KALHOVA-ZVANA DEBBI.je srdičko princezna slečna *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *8* *8*
    • Princezna? Princezny bývají hezké
  • *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    Je super*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit