Přejít na výpis diskuzí

Demis Roussos

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný člověk

    Písničky Demise Roussose jsem objevil teprve nedávno a musím říci, že čím víc je poslouchám, tím jsou krásnější. Manželka je taky zbožňuje. Nechápu proč jsem si jich nikdy nevšimnul. Asi je nikde nehrají, což je velká škoda.
    • Re: Krásný člověk

      Taky mě tento člověk nějak míjel. A dnes zjišťuji, jak jsem byla ochuzena. Vyměnila bych 1000 písní z rádií za jednu od Demise. *14*
    • Re: Krásný člověk

      Miloši, ono je to tím, že v médiích se protlačují stupidnosti, neboť mládí má zelenou, včetně těch v kapsách od tatínků, za který ty stupidnosti kupujou a se kterýma je vyhazujeme za dvěře jejich pokojíčků :)) Demise jsem objevil někdy kolem roku 75 díky mojí mamce. Já byl "rockove", proto nějak neoslnil. Ale v padesáti vidí člověk trošku dál../Zrovna teď ho poslouchám/. Hezký den všem...
  • DEMISEK

    byl to můj miláček z let 1973 a dále..super,že jsem tu objevila jeho klipy:-) *15* *14*
  • vzpomínky

    Neodolala jsem, abych si opět nepřipoměla nenapodobitelnou nádheru hlasu Demise a krásné pocity z doby dřívě minulých. Stále se mi chce při poslechu jeho písní, plakat, smát se.....
  • DEMIS ROUSSOS

    Od mych 15 let ,kdy jsem slysela jeho L.P.From Souvenir to Souvenir ,se stal mym jedinym favoritem # 1 !!!
    Nyni jiz 10 let ziji na Floride/primo na brehu Atlantiku /a verte mi ,ze neni nic krasnejsiho ,nez byt na plazi ,pozorovat
    vlny a poslouchat jeho nezapomenutelne pisne!!!!!!
    P.S.Jsem take narozena 15.6.
    • Re: DEMIS ROUSSOS

      Souhlasím s Vámi. Poslouchala jsem jeho CD letos dole v Apulii, moře, jeho nezaměnitelný tenor, pak člověk nemá být sentimentální.Nádhera.
  • Demis je originál

    Zhruba před půl rokem jsem ani netušila, že po světě chodí tak krásný, milý, něžný a talentovaný člověk jako je Demis. Čistě náhodou jsem narazila na písníčku Goodbye my love goodbye- hned jsem se do této písničky zamilovala... do toho hlasu plného porozumění, vášně, razance a něžnosti. Později jsem si úůjčila jeho CD - největší hity. Seděla jsem a poslouchala ten vysoký, kraásně zabarvený a trošiščku nakřáplý hlas. Ten hlas ze mě vytáhl všechny mé starosti, najednou jsem nebyla sama... byl tu se mnou a stál při mě. Samozřejmě, že jsem byla zvědavá jak vypadá. Proto jsem se podívala na youtube a dala do hledáčku Demis Roussos.Abych pravdu řekla, nejdříve jsem byla snad trochu zklamaná z jeho vzhledu. Však po pár shlédnutých videích, jsem do toho všeho spdla ještě víc.Pohled do jeho očí mě naprosto uchvátil. V životě jsem neviděla člověka, s tak krásnýma očima. V těch očích je všechno, jsou tak horké, plné, nežné, ale skrývají vášen a jakousi nespoutanost, korunu jim však dodává smutná nádech a ty hravé jiskřičky, které tak miluji. Jeho pohyby jsou tak elegantní a krásné.Myslím, že je takový bohém. Jedno vím jistě, že ho miluji, ať ve věku 20,40....60 let. Je to pořád Demis. Pro mě ten jediný zpěvák na této planetě, který umí svým zpěvem uchvátit a proniknout do duše člověka. Je to dar!A jsem ráda, že Demis teneto dar uměl využít. Miluji ho z celého mého srdce.
    • Přesně jste to vyjádřila, cítím totéž.
    • marymary1

      Re: Demis je originál

      Zpívá v květnu v Lucerně - můžeš ho vidět a slyšet naživo! Mary
    • Re: Demis je originál

      Zdravím Tě, mco s Tebou sympatizuji !!!! Pro mne je to také neljepší světový zpěvák !!!! Je škoda, že jeho repertoár na CD není vůbec k sehnání !!!!!! Už jsem se snažila sehnat nahrávky u Popronu i Výběru Readers Digest, takže mne " zachraňuje " YOU TUBE " !!!! Moc T2 zdravím a užívej si těch nádherných melodií ! S pozdravem Hanka Bozner *14*
    • Re: Demis je originál

      Taky ho velmi miluji a jeho písně jsou nádherné. Vše jste napsala. *14*
    • Re: Demis je originál

      Navic myslim a mluvim jen za sebe-Demisovo vzezreni je takove jake ma byt.On je original a nemenila bych na nem VUBEC nic!!! *3* Je to sympoš a hotovo.
    • Re: Demis je originál

      Ahoj,tak i ja jsem zabrousila na Youtube a zcela nahodne HO nasla.ovsem,ja si vzpomnela,ze jeho pisne jsme meli na magnetaku doma a tata ho poustel....byly mi 4 roky a kdyz jsem ho znovu uslysela,rozbrečela jsem se jak mala holka.mam ho na profilu ulozeneho a kazdy den ho poustim a kapou mi slzy...vaze se totiz k tomu me detstvi...Navic ten chlap ma uzasne charisma,o hlase nemluve,ten komentare netreba.Ale na Youtube je jeho skladeb malo,kde sehnat vic? A taky...je ten pan se zlatem v hrdle ješte ziv?Mam pocit,ze potkat ho,umačkam ho laskou.No...magor,dyť to pišu.. *14*
    • Re: Demis je originál

      přesně tak tento jeho hlas je něco nádherného a nezapomenutelného.Když slyším jeho nádherné písně jde mi mráz po zádech je to něco nádherného on je velice sympatický prostě super nemá chybu *5*
    • Re: Demis je originál

      Plně s Vámi souhlasím, není den, abych si na youtube nepustila nějakou jeho písničku morir al lado ..... to je nádhera. Jeho hlas je prostě jedinečný
  • Demis

    Poslouchá se moc hezky,vzhled už je horší... Mým favoritem je písnička Goodbye my love (nevím jestli je to přesný název, nebo jen refrén). *3*
    • Re: Demis

      V mém srdci si našla místo píseň Rain and Tears. Je v ní vše. *3*
      • Re: Re: Demis

        Tak tady je to naživo v Bratislavě. http://www.videonet.cz/hudba-videok lipy/svetove-oldies/demis-roussos-r ain-and-tears-live-in-bratislava-/v ideo-videt.html
    • Re: Demis

      A co tohle?
      http://www.youtube.com/watc h?v=KL_nKTnP2XM
    • Re: Demis

      Mě se také nejvíce líbí tato písnička.
  • Demis

    Jsem moc ráda že jsem tyto stránky našla,byla jsem v Řecku na jeho koncertě 1988 a byla to naprostá bomba-sice nevypadá jako popstar ale je to prostě FRAJER!!!
  • Proč ti nejkrásnější a nejčistější lidé jdou tak brzy.... *13*
    • Text Vašeho příspěvku
      Jak se říká- koho má Pánbůh rád, toho si bere brzy k sobě... *9*
  • krása

    jsem moc ráda, že mi vstoupil do života a že jsem mohla slyšet jeho zpěv. Jeho LP deska Souvenirs je nádherná .
  • Demis je obrovská megastar,nejvíc žeru From souvenirs to souvenirs,z nových je pecka I'm on my way(September) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit