Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • denis

    denisi si strašně moc pěknrj kluk pořád dokola si musím zpívat tu vaší písničku byl jsi dobrej škoda že si nevyhrál
  • nikolka

    moc tě zbožnuju *14* *3* *14* *4*
  • ahohjky

    mam ho moc ráda škoda že nevihrál denisi napis mi distak na e-mail:eliska.novotn@seznam.cz pp *14* *14* *14* *4* *13* *3* *3* *14*
    • Re: ahohjky

      Ahoj Denisku napíšeš mi prosím na e-mail?prosím Ahoj *14*
  • I love denis

    Denisi si super hezkej kluk
    • zive z pokojicku rozhovor s dennym

      Ahojjj 16.1 jsme byli na superkoncerte a udelali rozhovor s deniskem urcite se na to podivejte,dale jsme delali rozhovoor s redaktorem z tv nova..posilam odkaz na deniiskka a v nasich widejich muzete najit kd emeli buus:Djak to tam vypadalo rozhovory s fanouskama a poradney drzkopad ve vlakuu:D http://www.youtube.com/watch?v=lQBV mmo051c
  • ajulina.ajulina

    video

    http://superstarcz.nova.cz/clanek/n ovinky/bendig-a-lacho-natocili-vide oklip.html vidli ste holky?faakt krasa...:) *15* *15*
  • i love denis

    denisi si nejjjjjjjjjj miuju tě si tak sladkej ja vim že to co bych chtěla (tebe) asi mít nebudu ale tak budu alespon sní vím že to asi nepude *14* *14*
  • tuc.kitty

    DeniiSek is bEsT :*

    MiLujůů DeNiiska *14* šKoda že VypadL :( DúFám že VyDá CD Já bycH si hNed kúPiLa *15* jaK vyPadL jsEm pLakaLa *8* aLe posLouChám hO ceLé Doby xD
  • pro deniska

    Hrozně jsem plakala když vypadl ..ještě ted když vidím jeho videa tak se rzopláču..byl nejlepší a pořád je..**
    • te.res.ka

      Slaďounkééj:-*

      ON je tak sladkej nejkráásnější z celé soutěže..Nejkrásnější hlas prostě on je SUPERSTAR..!Prostě se mu to jednou nepovedlo a hned ho vyšoupli *9* *7* Ale milujuuu hooo a moc mu to přeju s Eliškou..! *14* *4* *14*
  • goldenka

    Zadaný

    Denisek uz je zadany!!chodi s eliskou jandovou(sestra marty jandove),,je to na superstar.tv,,,denis zpiva hezky,skoda ze vypadl! *14*
    • tuc.kitty

      Re: Zadaný

      Jj je ZaDaný *4* já BycH ho taKy braLa KdyBy bycH byLa éLišKa jaNdová *14*
    • mrs.bajunecqa

      Re: Zadaný

      přeju aby byl on šťastnej...ale vážně to nepřeju Elišce Jandový :D
    • Re: Zadaný

      jo škoda že vypadl ale škoda že už je zadanej..odted nesnáším sestru marty jandove=)=)--sranda
    • rad0vka19

      Re: Zadaný

      ta drzost :D ae mocs mu to přeju..konečně si našel holčinu kterou má rád..a ona má ráda jeho..doufám že jim to vydrží!! :) *14* *14* on stejně je nejlepšíí....má nejkrásnější hlas..Žerůůů hóó :D *14*
    • eminemka14

      Re: Zadaný

      ano to je veľká škoda že vypadol ja som mu moc fandila ... spieval krásne mňa sa páčila jeho farba hlasu .... a áno je už zadaný no ja mu to veľmi prajem .... on si to zaslúži miláčik ... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • .(

    škoda že nám minulej tejden vypad x(....už se na superstar moc nekoukám,když vypad x((( nemáte na něj někdo mail ?...pravej mail asi nikdo,co ?'
    • martinka4

      Re: .(

      já mam jeho skutočný email:)
      • Re: Re: .(

        ahojky dala by jsi mi jeho email diky moc klára
      • Re: Re: .(

        kcas??ne?? jestli n tak mi plsky posli na sarinka.kejmarova@seznam.cz to je muj mail ja vim trapas ale co plooooooosiiiiiiiiiiim te moc mocinky ho zboznuji *14*
      • Re: Re: .(

        Hej pls pošli mi ho na adresu x-tina95@seznam.cz pls.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit