Přejít na výpis diskuzí

Diego Dominguez

OSOBNOST 16.2.2014 
303 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi nádherný sympatický mladý muž a líbil jsi se mi hned jak jsem tě poprvé viděla ve Violettě :) přeji jen to nej do života :*
    • ta tvoja trapna prezyvka ...je to jorgito a nie niaky sprost* diegito *11* si nula nikto ta nema rad uz pre ten tvoj koment a prezyvku *11* *11*
  • diego je super
  • Diego je sexy. Hrozně ho zbožňuju. *14* *14*
    • jediny kto je tu sexy som ja a leonik.....a ty krumplica sa tomu vobec nerozumies ,už s tvoijho komentaru som dokAZALA VYCITAT ZE VELICE PODOBNA DIEGOVI..... NAIVNA K*AVA ktora si o sebe mysli že nieco znamena aj ked to nie je ani nahodou pravda a ked nepriznas ze mam pravdu si nula a nikto ta nema rad *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Odkedy je diego normálny a ešte pekný ?!!Diego je spina a ja nie som spina za to ty áno si nula a nikdo ta nemá rad
    • Ty kok*t dám ta na sud hovoria ti niečo autorské práva ... Toto je MOJAAA veta ty je*o
    • Konečne niekto múdri :)
  • diego ja som do ťeba ale neťeši ma že maš inu manželku kebi si mal aspon violettu
  • Diego a Jorge su najlepši kamaradi. A Diego blahozelam ti zasnubil si sa s Clarov. Želam vam vela štastia a zdravia. A aby ste sa nehadali. A dufam že vaše ďieta bude ťieš herec
  • Mila Sara my nevieme co znamena cau digo ja sem tvoje faninka si moc krasni po a neni to digo ale Diego po b neni to faninka ale fanynka a po c neni to krasni ale krasny a po d aky deb*l ta ucil pisat a v akom storoci
  • Ja milujem Diega ale som sa nahnevala že už má manželku tu hlupu Angie z Violetty.Ale aj tak som mladá ale diego sa mi stale paci *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ty anonime si blazen vis protoze vim ze si deb*l *16* *16* *16* *16*
  • A este nieco vela mien je takich co sa pise tak aj tak ale amanda amanda ma len jeden zmysel a nepis potom ze som blba lebo ty sama nevies pisat amanda pises amnda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit