Přejít na výpis diskuzí

Dieter Bohlen

OSOBNOST 8.12.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší :3
  • Je *1* *1* *1* *1* *1* To je dobře, Hanko, že Ti není konec , jsi dobrá, že jsi se ozvala, já jsem byl v kontaktu S Marcelou H., nevíš, co s ní je, kam se ztratila. Jinak Tě zdravím ,jsem stále věrný písním od DB a Ta. *16* *16* *16* Matin. Zdravím všechny *14* *14* *14* *14*
  • Nové CD

    Jsem od roku 1985 (1981)velikou fanynkou a láska
    k Dieterovi a Thomasovi ,mi v životě byla né malou oporou,a to ne jenom tehdy ,ale i nyní.
    Nejvíce mi ,však vadí,že mi unikají ty nejjjj...novější informace.
    Jinak sháním co nejvíce DVD,ještě z Blue Systemu ,apod.
    Dieter a Thomas stále budou Ti nejj
    Pa Monika Janoušková Klatovy
    • Re: Nové CD

      Sleduji oba od r.1987, mám všechny desky,CD, DVD- velice mě též pomáhají pro duševní klid, psal jsem si a byl jsem členem fanklubu , který vedla Marcelka Halass, po rozdělění našich zemí nemám kontakt na ní. Dieter B. je členem poroty při fakt.X, jako třeba u nás Osvald- hledání talentů v NSR. Zdravím Martin
      • Re: Re: Nové CD

        Ahoj Martine.Taky jsem byl členem fanklubu a psal jsem si s Marcelkou.V roce 1992 jsem byl na setkání v Jasově.Byl si tam taky?Jinak tě zvu na fórum Dietera na Seznamu na "Lidech".Je nás tam málo *9* a spíše Thomasovci.Čau Petr
        • Re: Re: Re: Nové CD

          Zdravím Petře, do Jasova jsem byl zván,ale nejel jsem, mám ale schovanou korensp. s Marcelkou H., rád jí pročítám a vzpomínám, byla dobrá, jak se starala o Fanklub, měla také spolupracovnici asi ve Zlíně! Třeba se ozve! Ahoj Martin.
          • Re: Re: Re: Re: Nové CD

            Ano ve Zlíně byla pobočka a vedla ji Hana Košábková.Znal sem ji osobně.Kdepak je jí konec?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nové CD

              ahojky, tak nakonec je mi konec tady :)
              jak vidim
              Hanka
    • Re: Nové CD

      Kdo je ten druhý fanda? Reaguji na jméno.wasch? Jamo *4* *4* *3* *3*
      • Re: Re: Nové CD

        no, když nebyl ještě rozšířený net, byl tady dopisový fanclub Dietera Bohlena.Vedla ho Marcelka Halasz z Jasova na Slovensku.Zbylo mi po té době dost kazet, teď si ho poslechnu dost málo, přeorintoval jsem se na tvrdší hudbu. *5*
  • dvd

    Zdravim všechny kteři chodi na tyto stránky shanim dvd M.Talking ale i Thomase a Dietra i B.System klipy,koncerty uplně vše co se jich tyče.Dále něhoko kdo by si chtěl dopisovat emaily.Neznám nikoho komu se tato skupina libi..... *3*
    • Re: dvd

      MILUJU DIETERA A KAMOSKA MILUJE THOMASE *14* *14*
      • Re: Re: dvd

        http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&forum_ID=86824&auth=&I D_from=0&dir=1
    • Re: dvd

      Ahoj, vyšlo dvd,asi před 2.léty-Modern Talking- THE FINAL ALBUM -THE STORY OF SUCCESS. Je to zpracováno z mladých let , pokračuje až do součastnosti, kdy opět se in
      terp dali dohromady. *3* Dá se objednat!!!
      • Re: Re: dvd

        objednat se určitě dá ale já ho mam uz doma můj strýc má všechny jejich alba. *3* *3* *14* *14* *14*
    • Re: dvd

      Taky mám ráda hudbu okolo Dietra a Thomase a škoda že jsem od nich dlouho nic nového neslyšela.
      • Re: Re: dvd

        Letos zatím pouze Jedno album s Mark Medlock & D.B. a jedno sólo pro Marka. Nějak se poslední dobou příliš poflakuje po Malorce... Já spíše poslední dobou sháním jeho mixy. Teď jsem objevil Lyndu (jakási hvězdička z větnamu) - její verze m.t. jsou zajímavé.
    • Re: dvd

      Ahoj. Neznáš nikoho, komu se Mt líbí? Back for good u nás prodali 130 000 kusů - někdo se přeci najít musí :)
      Co se týče Bs, 1990 měli videokolekci (k dispozici pouze na videokazetě) All around the world. Poté nic - k Lucifer, Déjá vu, Romeo & Juliet dokonce ani neexistuje video.
  • Thomas

    Hallo!
    Zdravím vsechny Fanousky MT-Thomase a Dietera. Thomas je moc prima clovek.Znám se s nim už leta. Pochazim z Koblenz a ted ziji v Ceske republice. *3*
    • Re: Thomas

      Tak mu vzřid at taky přijede do ČR Trutnov nebo Královehradeckého kraje.Thank You.Kiki
    • Re: Thomas

      Tak to kecáš. AVíš co je s Dieterem ?
      *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit