Přejít na výpis diskuzí

DMX

OSOBNOST 31.12.2006 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x

    dmx je jednicka *16*
  • ....

    no jo aler stejně byl nej ve filmu od kolébky do hrobu. *4*
  • Hip-Hop King DMX

    proste nej raper a stylovy clovek...vedle neho je 50c a Emin3m uplny hovno z prdele *5*
  • hmm

    DMX je dobrej, ale nemá na Fiftyho. (5O Cent) *13*
  • děti běžtesi hrát

    Vy moulové jak můžete srovnávat 50centa s DMXem.Běžte si radši pustit Candy shop a nedělejte tady ze sebe šašky....DMX je jeden z mála který nerepuje o hovnech jako 50cent a dalších 99% raperů....DMX je uznávaný raper ne jak ten 50cent ze kterého si každý dělá legraci...Jde vidět že o hiphopu víte velké nic.
    • Re: děti běžtesi hrát

      a fifty neni uznávanej?!:Dbydlíš v čechách tak víš hovno jak je uznávanej ty smrade
    • Re: děti běžtesi hrát

      kdybys mi chtel neco jeste rict klidne pisni BYONCECZ@centrum.cz *4*
    • Re: děti běžtesi hrát

      hale kamo mel bys radsi sledovat zpravy co se tyce hiphopu pac nic nevis...50Cent jak ty rikas ,,hovno" zazil vic nez DMX tak rapuje o skutecnym zivote pac o nem vi vic nez DmX vis a v hitparade je na 3miste a DMX je 14miste vis... *3* *3* *3* *3* *3* takze docela smula *9*
      • Re: Re: děti běžtesi hrát

        Jedinej kdo tu rapuje o zivote je Eminem ten uz neco zazil tomu pred vocima nekoho zastrelili 50 cent vi vo zivote ze je hnusnej ale ze by o tom rapoval to se mi nezda pac furt rapuje o penezich a o zenskych pravda ze v nejakejch svejch mladejch letech prodaval nebo bral crak to presne nevim a kazdymu se libi neco ja se priklanim spis k tem co rikaj ze DMX ma styl a 50c. nebo Eminem to je komercni hop jako prase poslouchat se to sice da al ne zas tak casto *4*
        • Re: Re: Re: děti běžtesi hrát

          tak ty debile na 50centovi bil spáchanej pokus o vraždu a měl prútřel tváře ještě potom mu zastřelili matku a otce nepoznal taky se nediv že rapuje o penězích když je nejbohatší raper na světě ty blbče přečti si jeho životopis *16* *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: děti běžtesi hrát

            jo no film zbohatni nebo chcipni ale DMX je borec a je mi jedno na koho nadáváte jsou prostě rappeři a jsou fakt dobrý takže radši na ně nenadávejte a to je pravda a prostě rap je dobrej
      • Re: Re: děti běžtesi hrát

        Di s tou hovnohitparádou někam. DMX ví o čem mluví. 50 cent si svy pisnicky nevymejsli. neumi rapovat. NEJ JE DMX *8* *8* *8* *8*
      • Re: Re: děti běžtesi hrát

        Ty debile... vubec nevis poslouchas co leti a zamerujes se na komercnejsi hiphop... a jak kurva muzes rict ze toho 50cent zazil vic ses snad jeho matka??? DMX dela rozhodne kvalitnejsi hop a je to taky trochu k zamisleni napr. song Damian a Damian III je naprosto originalni kde dává dvěma hlasama... no jen si to poslechni a preloz... nebo Stop being greedy... a pak mej takovyhle keci a este pis o umisteni v hitparade... to je docela k smíchu kámo... že svůj názor obhajujes nekym jinym... *15*
      • zipp

        Re: Re: děti běžtesi hrát

        ty bys měl pochopit že se taky 50cent všude sere aby byl vidět většina lidí ho poslouchá že ani neznaj nikoho jinýo, je to sráč a neumí rapovat, DMX má styl a jemu alespoň furt záleží na rapu
        • Re: Re: Re: děti běžtesi hrát

          hele ty degene už mě štveš ja znam 2paca Eazy E DMX Dr.Dre a tak dal...........ale 50 cent je nejlepsi i když nemá zajímavej životopis ťuk ťuk *13* *16*
    • Re: děti běžtesi hrát

      Presne tak....Mluvis mi z duse chlape.....
  • děti :(

    Dětem by měli zakázat používat internet. Nevím, co mi víc vadí, jestli lidi, co píšou že 50cent je nejlepší, nebo lidi co napíšou: "DíeMeX rulezz fagt NáŘezz ty KkT a je rýli najs voe cHáPesH?"

    *9* *9* *9*
    • aaandy

      Re: děti :(

      tak to máš recht.. všichni se poslední dobou zbláznili *7*
  • ...

    Pusťte si to, je to o vás:

    http://www.youtube.com/wat ch?v=gA21Gya3Fp4
    • Re: ...

      Omg vsichni byli poslouchaji cerny rapery a jenom kopiruji jejich styl,delaji ze jsou drsni hosi z ghetta pritom obycejni co jenom huli travu amysli si jaci sou to borci ,pritom jim nekdo natahne a sou v pici ,cernosi huli travu protoze tim unikaji od reality a stresu ktery jim pusobi zivot v ghette,kde nevi jestli je tohle jeich posledni den ,pac je nekdo odpraskne pro par dolaru. *16*
      • Re: Re: ...

        a jak to vis????? to ti rekl negr nebo cccccc???? *1* *1* *1* *15*
  • Tonic

    Dobrý spěvák a užasný herec
  • Hip-Hop

    No ja nevim všichni tu melou sračky buď s těžkym životem a nebo s fiftym ... v Rapu šlo o to vyjádřit se , začlo to u černochů v getu kde se topily všichni v sračkách , a vědčina raperů si to taky trochu přikreslí ale kriminalita tam je vždycky a ani když ta ne tak co ???? nemá dělat to co ho baví ? já teda nemam rád nějakýho prachatýho týpka z holywoodu co si přide do rapu vytahovat že má prachy ... ale to co tu melete nikdo z vás nebyl v getu , a pochybuju že ani nikdo z vás neni černoch a víte o hip hopu asi jako malý děcko , tak si to dejte do pořádku ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit