Přejít na výpis diskuzí

Domenico Martucci

OSOBNOST 27.12.2011 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co že to je? Zpěvák? *1* Vždyť to jeho řvaní rve uši. Hlupák, který měl jediné štěstí v tom, že něco zdědil po otci.
  • Lidi, to jako myslíte vážně, že je úžasný? Je to stejný šmejd jako Rychtář, Macura aspol., vůbec mu nejde o nějaký boj za spravedlnost, ale jenom se chce zviditelnit, stejně jako to dělal za života Ivety Bartošové.
    • nika1979
      vubec neni šmejt...........-------
  • Luky1987
    Martucci, Macura, Rychtář, Pomeje, Podhůrský atd. Všechno šasci a kašpari, Ivetka měla smůlu na chlapy. A také novináři a bulvár můžou za její sebevraždu, měla ich už plné zuby
  • Luky1987
    Martucci je stejnej kaspar jako Macura, Rychtár atd. S Ivetkou byli jenom kvuli její sláve
  • P R O Č je na stránkách osobností???
  • Co?
  • Dobry den,ja vas chapu rychtar je vrah,vyderac a nasilnik.chci vam rict ze jste uzasnej
    • cožeeeeeeeeeeeeee
  • Pane Domenico Matucci,budete určitě hodný člověk,neboť jdete bojovat k nám za ubližování a psychickému nátlaku na Ivetce.Já si toho od vás velice vážím a budu velice rád,když aspoň po smrti Ivetce budeme moci poslat dobrou zprávu, k její dušičce, tam na hoře.Budeme vám držet palce,aby zlo člověka na Ivetce,bylo zpravedlivě potrestáno.Je to zlý člověk Rychtář,tak buďte ostražitý,ale věřte,že velká část národa bude při procesu s váma.Na závěr,ještě jednou děkujeme.
  • Luky1987
    Presne, Rychtář, Macura a Martucci jsou to tři šmejdi a kašpaři, který Ivetku využili pouze jenom pro své zviditelnení *11*
  • Panu Martuccimu a asi i Vám všem. Vážení prosím Vás už to trochu nejde vydržet jde o mně (plešouna)a rychtare. Jsem obyčejnej kluk z vesnice pracující jako řidič. Naprosto obyčejnej vesničák. Proč to píši?? Protože jako buran nepřenesu přes hrdlo žvásty otom že útok na toho joudu(Rychtarře) byl předem domluvenej,nebyl. Ke všemu došlo velmi rychle a náhle. Má přítelkyně a dcerka jednou v neděli po obědě prohlásila že by ráda jela odvézt kytku pí.Bartošové,a tak se jelo. Poskládal bych možná i pár lidí kteří by mohli potvrdit že jsme i sa ptali na cestu kde onu vilku najít mezi tazajicimi byla i pol.hlídka která následně pote i zasahovala. Tím chci říct že kdyby to vše mělo být domluvené musel bych vědět kam mám jet přece. A hlavně nejsem tak blbej abych na sebe dobrovolně nechal navalit trestní oznámení které na mně bylo podáno. Mám doma svejch všedních i nevšedních starostí dost a k tomu ještě toto. Ne díky to postačí. To asi tak z mé strany. Díky s pozdravem
    • piš si svoje pohádky jinde..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit