Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu

    já prostě nechápu co dělá na osobnosti.cz vždyt to neni žádná osobnost ale jenom normální holka.jen má matku fotografku a je pravda že jí to sluší ale rozhodně nevypadá na 15 na některejch fotkách vypadá tak na 20 na jinejch má zase takovej roztomilej dětskej kukuč.ale každopádně svůj vzhled dělá pouze make-upem.na každý fotce je namalovaná jako sprominutim děvka.možná by ten make-up mohla alespon malinko omezit..jinak ohledně jejího blogu tak ten je moc hezky udělanej jen já nwm já domču neznam tak nechc soudit.možná že když jí někdo pozná ta je fajn:) ale na mě prostě působí namyšlenym dojmem.něco jí sice závidim to přiznívam opravdu by se m líblo fotit jako ona a tak.určitě by mě to bavilo a je to taky můj sen ale nikdy bych nedopustila abych vypadala tak povýšeně jako ona..
  • A jak by tato slečna vypadala bez make upu?

    Dovede si někdo představit, jak by tato mladá slečinka vypadla bez té tuny make upu, který na sebe pořád patlá? Každá holka vypadá s make upem aspoň přijatelně. Už to, že má na každé fotce tunu make upu a je zlíčená jak .... svědčí o tom, že se asi stydí vyfotit bez make upu nebo jen s jemným denním líčením, které by taky někdy mohla vyzkoušet.
  • pro Ní

    Divím se ti Dominiko že sem neustale strkáš fotky svých nových kluků,potom se nědiv že na lidi působíš jako levná holka (nechci používat sprosté slova...)a taky se divím tvojí mamce že tě vždycky s něma nafotí ja už bych se na tebe vysra.. *8*
    • Re: pro Ní

      na tom je neco pravdy,ale tak ji zas urazet nemusis je jeste mlada a muze mit kluku kolik chce.Vypada to jako by si jo to zavidela je mi hned jasny,jak to pises,ze ji zavidis to snad asi po tobe tak hezky kluci nejdou vid? *3* jsi trapna holcicko ona na to ma! Bohuzel ty asi ne *1*
    • Re: pro Ní

      Přesněě jako nevíím co tady ubec děla tadymaji být jenom slavne osobnosti jako je Avril Laogne apd.a ne nějaka obyč.noo barbinka s prominutím a myslí si o sobě nevim co.Má dost *16*
      • miley1cyrus

        Re: Re: pro Ní

        megi,nech toho nauc se psat jmena osobnosti jako je to avril lavinge chapes a vubec domca neni spatna tak toho nech jo
        • Re: Re: Re: pro Ní

          Kdyžtak je to Avril Lavigne! *4*
    • 8.ball.8

      Re: pro Ní

      +1 *5*
  • Můj názor..

    Tak jako první mě zaráží jedna věc- slečna Dominika na mě působí, jako malé dítě...Teď myslím vzhledově. A její máma jí dovolí fotit takové fotky? Přijde mi to, jako focené pro pedofily...To její dětské odhalené tělo. Kdybych si odmyslela retuše, kterými fotografie prošly...Jistě by vypadala úplně jinak.
    Jinak jsem na odkaz na její profil na osobnostech narazila na jejich stránkách. Což mluví samo za sebe...Obsah jejich stránek mi přišel povrchní- slečna mě nijak nezaujala. Jen kluci, líčení, móda, nakupování, fotomodeling - Ano, to je možná ideální život mnoha dospívajících holek, ale to z ní nedělá osobnost. Však ona z toho ještě vyroste. Při pohledu na její obličej si říkám, jak hezká by byla, kdyby nebyla tak zmalovaná a umělá...Ale takhle je mi s prominutím jen k smíchu. Já osobně rozhodně nezávidím, naopak si říkám, chudák holka. Nelíbí se mi zmalované, opálené tuctové holky. Já dávám přednost přirozenosti, nezmalovanosti a hlavně tomu, si něco vybojovat a ne protekčně získat. Bylo by mi to blbé a kdyuž bych to měla, něco bych dělala- něco, co se dá považovat za umění. Četla jsem se srandy jeden její rozhovor a docela mě pobavilo, že by se chtěla živit uměleckým směrem...Ach, kolik lidí již dnes neví, co je to umění...V umění má být originalita.
    *9*
    • mucq954

      Re: Můj názor..

      úplně souhlasím!!
      • jackie28

        Re: Re: Můj názor..

        přesně!!!
  • "MODELKA"

    Mili zlati, co tady nadavate na tuhle malou holku-to od vas neni hezke..at si dela co chce, ona si to vyzere a podle me uz vyzira to, ze se chova jako pipka az do dna..Spis co mi prijde hodne k zasmani je to, ze divenka se snazi delat modeling, na ktery nema a nikdy pravy modeling delat nebude. Z videa jde videt jak je hrozne malicka, pozy ji nejdou, v obliceji je hezka, ale obycejna. Tak ji nechte si obcas nafotit job, co ji dohodi maminka, at se ona citi stastna. Ja se v modelingu pohybuju uz nekolik let, jezdim fotit do zahranici, mam za sebou celosvetove kampane, takze vim o cem mluvim..tohle, ze muze byt "modelka" jako je ona je mozne pouze v Cesku, ale tady nejsou skoro zadne prave modelky, jen pseudomodelky, co se proslavuji skrze bulvar apod..Ty prave modelky-cesky makaji v zahranici:)
    • Re:

      naprosty souhlas ...:)))..taky vim o cem mluvim... *3*
    • Re: ha

      pry co na ni nadavate to neni hezke a zbytek prispevku pises to co ostatni :D ty modelko :D
      • Re: Re: ha

        No neasi :D úplně jsem si řikala to samý.. :/ :D
    • Re: kzg

      jste všichni nějak chytří. tak si tady založte taky profil když s tím máte takový problém. podle mě to někam určitě dotáhne!
  • KDO TO JE???

    Co dělá nějaká Dominika Myslivcová na osobnostech???Vždyť to žádná osobnost neni, vsadim se že si akorát tady udělala profil, aby se z ní osobnost stala!! *16* *8* *10* *10* *10* *10*
    • Re: KDO TO JE???

      ja si myslim,ze je to jeji vec *1* a ty do toho nemas co kecat ;)
    • miley1cyrus

      Re: KDO TO JE???

      jo uplne s tebou souhlasim
    • Re: KDO TO JE???

      jako ta holka si nejak hodne myslí ne a jak uz tady nekdo zminoval tak ze sebe osobnost jen dela a to ze tam ma fotomodelka hm :D :D :D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* no jako myslímjsi o ni ze je .... *16*
    • Re: KDO TO JE???

      Profil si neudělala ona,a to je jenom vaše závist k ní . :) *1*
      • catherine101

        Re: Re: KDO TO JE???

        TAK A DOST!!!
        • catherine101

          Re: Re: Re: KDO TO JE???

          NENI JI CO ZAVIDET! *16*
        • catherine101

          Re: Re: Re: KDO TO JE???

          JÁ NECHÁPU ŽE VY SI MYSLÍTE ŽE JÍ VŠICHNI ZÁVIDÍME!!!
    • Re: KDO TO JE???

      ne asi si myslí *10*
  • ..Můj názor

    ....Zdravím.....Jak si to tak tady čtu,musím přidat i svůj názor... Nepatřím k těm,kteří Dominiku milují(tzv.Fans) ani k tem,kteří ji nenávidí(tzv.Anti)....Dominiku beru jako hezkou slečnu,která je stejná jakomy všechny...Jedna věc je,že nechápu,proč má profil uži na osobnosti.cz...Stejně tak nepochopímmalé,10ti letéholčičky,které jiobdivují,vzhlížík ní a mají Dominiku za vzor..Proboha...Nic nedokázala!Má mamku fotografku,která ji pomáhá prosadit se v modelingu..Kdyby ji neměla,mohla být Dominika nějaká obyčejná holka,jako já i vy...Neberte ji jako nějakou "stár"..Je to obyčejná holka,která se věnuje modelingu..To,že její "stránky" navštíví kolem 400lidí za den neznamená,že je populární...Má hezký web,ráda na něho chodím,ale nejsem taková,že bych o Dominice říkalajak je krásná a dokonalá,protože není.Každýmá chyby i ta vaše "populární" Dominika..Jak se říká.."I hovno má své mouchy!!!"...Na závěr vám chci jenom říct,že by jste měli Dominiku brát jako obyčejnou holku,který má web o sobě...Takových je na internetu spousta..A taky nikde nevidím,že by byly na téhle stránce!..Pokud se tady objeví komentáře typu.."Nezáviď ji,Jenom závidíš"...Tak se laskavě proberte..Tady není co závidět!...:o))

    Tohle je jenommůj názor a já si za ním stojím..:) *4*
    • Re: ..Můj názor

      Úplně moje řeč, naprosto ve všem se s tebou shoduju.. Ještě sem nepoznala někoho, kdo by sdílel nachlup stejný názor.. *3*
    • Re: ..Můj názor

      ano naprosto souhlasim kdyz sem ji videla na seznamu modelek nejakou 6 nebo 9 ted nwm tak sem se musela opravdu zasmát možná že dělá modeling ale to neznamená že se muže řadit do seznamu tech nej protoze ja ji znam osobne i jeji sestru a nic proti ale obe na me pusobi dojmem nafintěnosti a dojmem rádoby popularity a zase nic proti ale ony si asi myslí že když maji kozačky na podpatku a značkovou kabelku a kabát, že sou "stars" myslim si to hlavne o jeji segre bo tu hlavne znam ji az tak ne ale myslim ze geny sou stejne nafintenos se mi zda hlavní napr: vídala jsem se sní (se sestrou)skoro celý minulý rok a az pred 14 dny me podravila sama od sebe nebo si sedla za me v buse a zacala na me rvat proc sem si zase sedla pred ni ale...tohle je muj nazor a jestli je mate radi tak si mejte jenze kdyby jste je potkali na živo no nwm nwm *5* ahojík neregistrovaný uživatel *5*
  • IsabellSwanCullen
    Tak jsem jen tak z nudy brouzdala po netu a napadlo mě, že se podívám zase na diskusi D. Myslivcový, jestli se tu pořád řeší to samý a ani mě nepřekvapuje, že jo:). Dominika pro mě vždycky bude jenom blonďatý nic, ale s tím já už nic neudělám, pro někoho je oblíbená, pro někoho ne. Každopádně je "slavná" ať se mi to líbí nebo ne. V životě jsou mnohem důležitější věci, než D.M. a její život. Ale zase když jsem tu musím poznamenat, že Jackii sice do hlavy nevidím, ale jsem si jistá, že Dominice nezávidí. Proč taky? Sama je hezká. Jo a pro ty méně chápavé, NEJSEM jackie! tak zatim:)
    • Palec nahoru za tento komentář.Výstižně jsi popsala situaci.Také si myslím,že slečna Jackie nemá co závidět.Tato dívka má alespoň od slečny Myslivcové rozum,kdyby chtěla být jako Myslivcová(taky něco jako internetová hvězdička,co stejně během pár měsíců zhasne)tak si také bude hrát na ooohromnou star.Slečna Jackie není na rozdíl od Myslivcové namyšlená,nepovažuje se za star,podle mě je Jackie příjemná osůbka.A ano Jackie je hezká,tak vážně není co závidět.Dokonce bych řekl,že Jackie vypadá lépe než váš Myslivec. *1* No jo opravdová kočka se od té falešné a makeupem+retuší upravené pozná. *1* Jackii bych spíš viděl jako fotomodelku a ne toto nemastné neslané.Je to blond humus a nula nic víc.
      • Tejul
        To jste napsali oba moc hezky (pekne zastani)
        • Díky moc pravdu člověk napsat musí.
          • Lukass, škoda, že tu pravdu nepíšeš i ty.
            • no a hlavně že jsi upřímnej a pravdomluvnej ty Asg!!!bejt tebou tak se někam zašiju a nevylejzám mezi lidi a ani nekomentuju...takový střevo jako jsi ty...ty jseš opravdu velkej omyl rodičů!takový lidi jako jsi ty by neměli chodit ani po světě,natož psát stupidnosti a žblepty
      • ahojky lidi moooc vám děkuji za zastání,jste moc hodný. *4*
        • Jaký lidi, zastal se tě akorát Lukass, což jsi stejně ty, jak se ukázalo nahoře v komentu od Lukass, trapné, schizofrenie se tomu říká *1* *1* *1*
          • nezastal se mě pouze on a nejsem to já!nemysli si že tu každýho neštve,jak do každýho rejete!
            • No tvl ty máš dost jasně já si budu dělat více profilů...tvl co bych z toho měla?jsi ubožák asg měl by sis najít vhodného psychiatra páč ten tvůj nějak nefunguje *1* běžně budu každej,ty jsi trotl...buď se jdi léčit a nebo se jdi z tý opice vyspat...ale jestli to bude opicí tak tu máš často *1* *1* *1* *1*
            • Do každýho? Takže ty jsi každý *1* *1* *1*
        • Nikdy jsem nenapsal nic, co by nebyla pravda. A mé rodiče moc mrzí a jsou špatní z toho, co jsi o nich napsala *9* Styď se Jackie.
          • Jestliže bych se já měla jít oběsit,tak ty v tom případě by ses měla nechat umlátit lopatou a nebo baseballovou holí... *1* a nebo se nech praštit cihlou třeba ti to pomůže *1* i když takovýmu trotlovi vymaštěnýmu nevim nevim...Mimochodem vim o tom že jsi Asg a jen aby jsi měl nějaký zastání tak píšeš pod fake profily *1* a vypatlaný kecy nemám,jen píšu holá fakta *1*
          • Já se za to co jsem napsala nestydim,páč je to pravda... *1* Ses neměl vůbec narodit a když už ses teda narodil tak jsi měl dostávat od rodičů po tlamě,aby ses vzpamatoval!!!No jo ale tvý rodiče očividně nezvládali výchovu a takhle to dopadlo co?
            • Ty by ses měla jít oběsit!! za ty tvoje vypatlaný kecy =) to že se někdo neměl narodit? Třeba si to teď říká někdo o TOBĚ.
            • Nebuď směšnej asg a radši nepiš.Mimochodem Dominice fakt nezávidím nemám co...jsem sama se sebou spokojená a aspon nejsem tupá a naivní jako ona...to že tam ordinuješ si můžeš vymejšlet,přeci jen nevim kdo je na druhé straně počítače *1* můžeš bejt třeba malej naivní kluk či holka *1* pochybuju že dospělej by se zastal takovýho budiž k ničemu-no když to bude chlap,co neví co roupama či chytá druhou mízu a honí si ho nad Domčinýma fotkama,budiž *1* Takže z toho vyplývá že ti nevěřim ani slovo a ty se můžeš jít bodnout. *1*
            • Jackii, v Bohnicích už 10let ordinuju, tak se klidně můžeš stavit (Po-Pá 9:00-17:00), pomůžu ti od tvých problémů s nenávistí a závistí *3*
            • a tebe ne ty trotle?ty už jsi dávno měl být v Bohnicích *1* *1* ale bohužel,zatím ne,ale časem se tam dostaneš;)
            • Jackie, holka, tebe by měl dostat do ruky psychiatr *9*
  • chčiju smíchy

    kdo je DOMINIKA MYSLIVCOVÁ????*9* kdo to je???vzdyt ona je NULA to vam tady řekne skoro kazdej =))) nevim co dela na osobnosti.cz *13* *15* a navic neni ani zadna krasavice jen naka normal tuctová bloncka..fakt jako nic moc xDD *15* nechapu co tu řešíte ..dyt to je naprosty nic!! *15* *16* *15*
    • Re: chčiju smíchy

      Naprosto souhlasím. Tato slečna má moc hezké fotky, to podotýkám *3* Ale kdo by taky neměl, jsou od profesionálních fotografů a když si všimnete jejích prvních fotek - naprostý průměr. Žádné prodloužené vlasy, dětská tvář a naprostá neprofesionalita. Je tu samozřejmě protekce ze strany její matky, ale nedivte se, to by si dala líbit přece z nás, ne *5* Jsou tu jistá privilegia, ale dle mého je tenhle celý "Fenomén" tak trošku přehnaný (reklamy na T-mobile a různé postery..) Nejsem v téhle oblasti zažitá, dělají z ní příliš, toť jenom můj názor;)
      • Re: Re: chčiju smíchy

        A ještě musím zmínit, že tohle, co píšu není ze závisti:) Vím, že kritika mnoha slečen je právě z tohoto důvodu, protože tohle nemůžou překousnout a celé dny přemýšlí nad tím, jak by jí napodobili, ale před ostatními pomluvili, přitom celé dny bloumají nad její "DOKONALOSTÍ". Já nejsem nikdo zakomplexovaný (díky bohu!) a Dominiku bych neurazila, protože to je ubohé, nevysmívám se tu, jen píši svůj názor.
  • Smažte to!

    Smažte tenhle nesmyslný profil prosim Vás! Ona se nemůže měřit s osobnostma formátu...Eva Longoria atd... Je to fakt směšné. Nic tady o ní nebudu psát, snad jenom, že je to OBYČEJNÁ holka, která si profil tady nezaslouží! Nic nedokázala a je jenom obyčejná "modelka", která ještě ke všemu nikdy nepředváděla a nejspíš ani nebude předvádět na opravdovém molu, jelikož její výška je směšná a pod úroveň opravdových modelek, které předvádí na světových molech a ještě ke všemu se tím nechlubí. a Tudíž, jak z toho vyplývá, ona není ŽÁDNÁ modelka...nanejvýš FOTOmodelka to je asi vše. A kterákoliv z jejích faninek, anti a já nevím co, by mohla v životě dokázat víc, než tahle slečna. Chce to jen velký chtíč a jít si za tím! :-) *3*
    • Re: Smažte to!

      naprosto souhlasím, jestli je tahle uměle vytvořená "holka" osobnost, tak to potom může být osobnost ÚPLNĚ KAŽDÝ!!! Nevím čí je to práce, že je na osobnostech, ale je to blbost a jestli chcete aby tato stránka byla brána vážně, jako že se vyzná ve světě osobností, které něco dokázali, tak byste Myslivcovou rozhodně smazat měli...
      • jackie28

        Re: Re: Smažte to!

        jj at ten profil smažou..ona dokázala pěkný kulový..jsou tu celebrity většího formátu..ona je jak říkáte obyčejná holka-zmalovaná a já nwm co..nepatří sem..to by fkt moh bejt slavnej každej..a nechápu proč něco takovýho jako je ona je v topce...do topky bych spíš dala Michaela Jacksona než tuhle zmalovanou potvoru co nic nedokázala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit