Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley11cyrus

    .

    domča...je ta super v superstár by měla vyhrát ×ĐĐ *14*
  • :-)

    ty jo Domča má narozeniny ve stejný den jako já *4*
    • Re: :-)

      tak to mas dobre *4*
  • alusqa99

    Domča is nej v superstar

    Domčo i když si vypadla stejně si nej v superstar. Přála jsem to tobě!! Hlavně se věnuj zpěvu dál a nepřestávej zpívat ta písnička co si zpívla (štěstí je krásná věc) jako poslední byla nádherná !!
    • Re: Domča is nej v superstar

      Skoro se nedá nic dodat - jsi prostě nejlepší. Hlavně dál zpívej a zůstaň sama sebou.S tou poslední písničkou jsi to všem natřela. Přeji Ti všechno nej . . .
    • hellraiser

      Re: Domča is nej v superstar

      Presne tak...sice vypadla, ale v tehle fazi uz je to vlastne jedno :-))) Ja jsem za sebe rad, ze dva moji favoriti jsou v TOP3, coz se mi stalo poprve. *3*
  • pavelkable

    smutek

    Ahoj Dominika
    Je mi moc luto že tu superstar nevyhrála
    škoda.Dominika prajem ti vela ůspechou
    v Tvojom osobnom životě.
    Pavel z Trutnova

    e-mail cakajda@humlak.cz *14* *3*
  • katerinkat

    domča

    je mi strasne lito ze jsi vypadla ale vlastne jsi vyhrala holcuici superstar. *7* *7*
  • martiinkaaa

    to je nefer

    Dominika byla nejlepsi a mnela vyhrat celou css =(doufam zhe se prosadi a vyda CD
  • všechno nejlepší *5* *5* *5*
  • dominika je nejlepší

    dominka je nejlepší nechápu proč vypadla *7* *7* *10* *8* *9* *10* *13* *16* ale jinak je pro mě ta vítězka českoslovneské superstar *1* *15* *15* miluju tě dominika *14* *14* *14* *14* *15* *15* *4* *3* *14* *3* *14* *1* *1* *4* *5*
  • domča

    dominika je nejlepší *14* *3* *3* *3* *1* nechápu jak mohla vypadnout *9* *7* *10* *9* *9* *13* *5* *8* *16* *8*
  • ashley.sharpay

    všechno nejlepší...

    Všechno nejlepší k Tvým dnešním narozkám ti přeje Agi.... *3* *3* *3* užij si to!! *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit