Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Domčo !

    Moc ti fandím !!! *8* *7* *3* *1* *4* *15*
  • pavelkable

    Odkaz od fanušika

    Ahoj Dominika
    Ty to zajtra zvládněš prehral som si pesničky ktore budeš zpivat.Držím Ti palce.Pavel z Trutnova ČR moj meil cakajda@humlak.cz *14* *14* *14* *3*
    • Re: Odkaz od fanušika

      caw.Pavle ty si z Trutnova já taky.Jak se jmenuješ dál.Dominiko si strašně pěkná a úžasně zpíváš.Můj mail

      vlcak.terry@seznam.cz *14* *14* *14* *14*
  • wendy92

    Domča skončila

    Škoda že vypadla, ale už byla na řadě.. na její Je suis malade nezapomenu, pro mě je nejlepší *3*
    • sweet_terule

      Re: Domča skončila

      Aspon je třetí, protože kdyby byla druhá tak bychom ten dokonalý výkon neslyšeli.... a to by byla škoda
  • kikinato

    domca je nej

    vydela sem domcu s mirem a oni spolu vypadaj tak pekne hodilibi se k sobe!! A domca ma krasnej hlas fandila sem ji a Mirovi taky byly nejlepsi ze vsech Miro vypadal tak krasne pred kamerou a domca je mila hodna holka ktera ma talent pro zpev!!! *1* *1* *14*
  • kikinato

    Je nejlepšíí:-)

    Ona je nejlepšíí Každý to ví!!! :-)) Máš velký talent!!!Jsi super!!! *14* *14* *1* *1*
    • Re: Je nejlepšíí:-)

      Plný souhlas....to se musí uznat...kam se sere Chodůr..nebo Chodúr?...Hááá
  • Fandím ti

    Domčo..fandím Ti,protože ses narodila stejně jako já,jen o 18 let déle. Jen tak dál...Fakt jsi dobrá...... *3* *3*
  • Koncert Dominiky zdarma v Praze

    Dne 18. června 2010 v 19:30 Vám v prostorách Betlémské kaple představíme 3 nominované projekty v kategorii Mládež. Slavnostním večerem bude provázet herec a moderátor Jiří Mádl, vystoupí finalistka Česko-slovenské Superstar Dominika Stará a první dáma českého jazzu Jana Koubková se svým quartetem. Vstup zdarma poregistraci na e-mailu globe@hbmedia.cz do mailu napište heslo DOMINIKA-GLOBE. PO SKONČENÍ AKCE JSTE ZVÁNI NA SLAVNOSTNÍ PŘÍPITEK. *4* *4* *4*
  • natush

    Ahoj

    Ahoj Domi. Zdravím. Budeš mít nějakej koncert? A vy ostatní fanoušci nezapomente že Domča má zítra narozky. Tak jí koukejte napsat. Díky. *14* *14* *14* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *4*
  • vše nej

    Všechno nejlepší Domčo :)
  • Ahoj, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám, Domi *4* Přeji ti hodně štěstí a zdraví a také to, aby jsi zůstala taková, jaká jsi *4* Celá naše rodina Tě máme rádi *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit