Přejít na výpis diskuzí

Dove Cameron

OSOBNOST 7.12.2013 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A inak počuvam všetky tvoje pesníčky sú naj dakedy si na ne aj spievam. *14*
  • Hodně moc se mě libis Dovelinko v každém video clipu a na všech fotkách jsi velmi roztomilá květinková kouzelná vila která se mě hodně moc líbis Dovelinko s pozdravem tvůj přítel z České Republiky Přemek
  • Dove cameron. Jsi. Moje. Něj oblibenejsi herečka. A spěvačka. A. Z. Nasledníku. Mam. Rada. Mal.
    • *zpěvačka
  • V jednom časáku a v televizi bylo Dove Cameron, která bravůrně ZTVÁRŇUJE OBĚ SESTRY.
    Některé scény musí hrát jiná herečka jinak by se nemohly např. objímat atd.
    Pro všechny DOVE HRAJE LIV I MEDDIE
    NEHRAJE NIKDOIO JINÝ
    jen některé scény dublérka
  • je kráasna moc moc moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *2* *3* *14* *4* *5*
  • No tak taky někdo pište prosím
  • nejsem si tim jista ale ta herecka muze hrat dvojroli proto asi nemuzeme najit tu dalsi herecku
  • Ona má kluka:-)
  • Přestaňte se hádat a nadávat si, akorát dokazujete že nemáte na nic lepšího a chováte se jako malé děti. Samozřejmě, že Liv i Maddie hraje Dove, ale oni nemůžou natočit scénu kde se budou Liv a Maddie třeba objímat, když nebudou mít dublérku, protože se to nedá udělat stejně jako jiné scény, kde jsou sice obě ale jedna druhé se ani nedotknou. Ale můžete si všimnout, že když objímají, vždycky je natočený obličej jenom jedné, protože ta druhá ma jiný obličej - je to dublérka. Bez dublérky by se spousta scén v tomhle seriálu vůbec neobešla.
  • Je pěkná a dost dobrá herečka, ale nevím proč s nikým nechodí *3*
    • Chodí :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit