Přejít na výpis diskuzí

Dylan O´Brien

OSOBNOST 9.8.2012 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dylan O´brien je úžasnej. Nejlepší herec. *14* Srandovní, vtipnej.... bože, proč tací "kluci" nejsou ani v česku (krásní, super, vtipní atd....)
  • Dylan je hrozně moc hezkej a nadanej kluk !! Pro mě je nejoblíbenější a nejhezčí herec jakého znám *14* Nejvíc se mi líbil v seriálu Teen Wolf a ve filmu The First Time *14* . Žeru každý jeho slovo a kdybych ho potkala, což je asi dost nereálný, tak bych zřejmě omdlela nebo si nadělala do gatí *1* . Je to prostě nadanej a roztomilej herec s úžasným smyslem pro humor a doufám, že se mu bude do budoucna dařit a že ho budu moct obdivovat ještě ve spoustě filmů *4* *14* .
  • můj nejlepší herec :) a už se těším na poslední díl série labyrintu..na vražebnou léčbu a na další serii teen wofl kvuli nemýu :33
  • Mám ho moc ráda, ten jeho pohled je neodolatelný. Když se mu podíváte do očí, úplně vás zamrazí. Doufám, že jim to s Britt vydrží dlouho. *1*
  • Je to veľmi úžasný herec a mám ho veľmi rada.
  • je boží je užasnej je krásnej je prostě vše *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
  • On je fakt úžasný asi som sa do ňho zbláznila *14* *14* *15*
  • Líbí se mi :D a taky se mi líbí jeho obhledávání Twitteru, díky čemuž si mě follownul :DD
  • Tento klučina je kráááááásnej!! ♥.♥
    He is beautiful! ♥♥
  • opožděně všechno nejlepší. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit