Přejít na výpis diskuzí

Emil Zajac

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VYVOLENI

    Emile maš na to vyhraješto!!!!!!!!!!!!!!!
  • Moc mu fandím,to co zažil je hrozny a divím se že se z toho ještě nedostal na psichiatrii.Přála bych mu aby to vyhrál.
  • EMILE NEVZDÁVEJ TO TY TO URČITĚ VYHRAJES OSTATNÍ JSOU PIČ....
  • Hlkedám kontakt na Emila Zajace

    Nevíte někdo jaký má Emil e-mail? Rád bych mu napsal o možnosti dlouhodobé spolupráce v realitní činnosti a výstavby nových rodinných domů. Podle mne má Emil velmi vyvinutý koordinační a organizační smysl, umí pracovat s lidmi v týmu a pokud se jednou rozhodne něčeho dosáhnout, tak udělá i víc než maximum. Jedninnou drobnou chybičku udělal v tom, že čekal, až ostatní přijdou s něčím za ním. Cesta k úspěchu je opačná. Obklopit se dalšími lidmi a přijít za ostatními "s něčím"... A výstavba rodinných domů, reality, pozemky a finance jsou obory, které fungovaly, fungují a fungovat budou...
  • CAUTE VIVOLENÍ VYHODTE VLADKA V DUELU JE TRAPNEJ??????
  • Emil musí vyhrát!Je nejlepší.Má smysl pro humor, nejlepší názory a je ke všem férovej!
  • Doufám

    že to dotáhne do konce a do duelu bych ho viděl s Michalem. Emile jsi dobrej řízek, máš mojí podporu.
  • megafičák

    Emčo fandila jsem ti nejvíc pozdravuj Radka a Davídka
  • emil

    To je Fičaak
  • emile moc jsem ti fandila drží palce aby jsi uspel aby se ti podařilo lépe uživit svoji rodinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit